Skocz do zawartości

stelaż do łóżka.


Recommended Posts

Napisano
Jesteśmy już mężem przy wykańczaniu domu, powoli zbieramy meble i inne niezbędne artykuły. Póki co śpimy na starym łóżku, które już swoje przeszło, w dodatku była to jego 3 przeprowadzka. Postanowiliśmy więc z mężem kupić nowy stelaż do łóżka i solidny materac. Materac obiecały nam kupić obie teściowe, a my z mężem ciągle poszukujemy czegoś świetnego jako stelaż. Tak o to trafiliśmy na ten luksus z drewna + regulacja! Wygląda po prostu oszałamiająco, ale ciągle się z mężem wahamy. Co myślicie o takim stelażu?
http://www.kamai.pl/c55_601_686,stelaze-do...ktryczny-80x200
proszę o rady. icon_mrgreen.gif
Napisano
haha, w zasadzie, czemu nie? ;p
ale poważnie, to już tak tylko przykładowo rzuciłam, że mamy do wyboru też szersze (http://www.kamai.pl/index.php?cPath=55_601_686&page=2#!p206825,stelaz-regulowany-janpol-docja-140x200)
chodzi mi tylko o wasze opinie, co sądzicie o tego typu stelażach? ;)
Napisano
najlepiej kupować stelaż razem z materacem u jednego producenta, wtedy mamy pewność, że całośc będzie dobrze dopasowana- ja mogę polecić dobre rady ze strony producenta matador, miałem wiele wątpliwości i niewiele wiedzy by samemu wybrać coś odpowiedniego, a oni dobrali mi super materac i stelaż, a płaciłem jedynie za sam zakup.
  • 3 tygodnie temu...
Napisano
faktycznie ta regulacja szybko się nudzi, człowiek zmęczony wraca po pracy to nie w głowie regulowanie, padam na łóżko jak kłoda i śpię i jestem szcześliwy ze mi wygodnie na super materacu;D

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Cześć wszystkim! Jako przedstawiciel firmy matego.pl, chciałbym zaprosić Was do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu i sprzedaży tymczasowych płyt drogowych z tworzywa sztucznego – idealnych do utwardzania dróg dojazdowych, placów budowy, parkingów tymczasowych czy zabezpieczania gruntu w trudnych warunkach. Dlaczego warto postawić na płyty z tworzywa zamiast tradycyjnych betonowych? ✅ Niższy koszt zakupu i wynajmu – nasze rozwiązania są znacznie bardziej ekonomiczne już na starcie. ✅ Tani transport – na jednego TIR-a wchodzi aż 400 sztuk naszych płyt, gdzie dla porównania betonowych tylko około 15 sztuk. ✅ Błyskawiczny montaż – bez potrzeby użycia ciężkiego sprzętu czy HDS-u. Wystarczy 1–2 osoby, żeby szybko i sprawnie ułożyć drogę tymczasową. ✅ Lekkość i poręczność – nasze płyty ważą od 25 kg do 49 kg, więc są łatwe do przenoszenia nawet w pojedynkę. ✅ Wysoka wytrzymałość – w zależności od modelu, płyty wytrzymują nawet do 80 ton obciążenia, więc spokojnie radzą sobie z ruchem ciężkiego sprzętu budowlanego czy samochodów dostawczych.   Oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem – z dostawą na terenie całej Polski. Szczegóły i kontakt znajdziecie na naszej stronie: www.matego.pl Jeśli macie pytania – śmiało, chętnie doradzę!
    • Miałem bardzo podobny problem z klamką i drzwiami balkonowymi – też kupiłem nową i po montażu nadal się nie domykały. U mnie winna była zasuwnica, która się już wyrobiła. Zamówiłem części za ~120 zł, próbowałem sam, ale nic z tego nie wyszło. Finalnie i tak wezwałem serwis okien – zapłaciłem 260 zł, ale zrobili wszystko szybko i profesjonalnie. Co ważne – samo wymienienie części to nie wszystko. Trzeba znaleźć przyczynę, dlaczego skrzydło się ciężko domykało (u mnie był problem z luzem w zawiasach). Inaczej sytuacja szybko się powtórzy. Jeśli jesteś z okolic Poznania, to mogę polecić firmę, która mi to naprawiała: Integro Poznań
    • To dopiero będzie ładnie.
    • Nie kombinuj z kitowaniem/szpachlowaniem/akrylowaniem - wsadzisz kupę kasy, a efekt będzie nijaki   Dużo tej podbitki masz?     Najtaniej będzie, jak kupisz zwykłą płytę HDF  3mm drewnopodobną w odpowiednim kolorze, podocinasz  tak, aby wypełniły przestrzeń między belkami, czarnym markerem - dla picu - zaznaczysz niby-deski, przykręcisz do istniejącej podbitki i nikt nie zauważy różnicy, o ile nie pokażesz palcem... Szpary przestaną przeszkadzać...   Sugerowany laminat jest kilkukrotnie droższy, trudniejszy w obróbce i aplikacji, choć jest odporny na warunki zewnętrzne, a płyta HDF w takiej lokalizacji nie jest narażona na zmoknięcie, czy światło słoneczne i wytrzyma wiele lat...
    • Będziesz miał dużo więcej szpar, tyle ze mniejszych. Bez sensu. Kup arkusze laminatu i zakryj powierzchnię pomiędzy krokwiami. Albo szpary wypełnij akrylem i pomaluj.   Możesz też zrobić własny kompozyt, kup jakiś lakier do parkietu i wsyp do niego parę worków drobnych trocin z piły taśmowej, będziesz miał własny kit drzewny do wypełniania tych szpar.  Tylko trociny muszą być wysuszone!
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...