Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Marta Z

Adela/Archipelag

Oglądając projekt Adela archipelagu zwróciłam uwagę na problem ze różnicowaniem poziomów między kuchnią a salonem. Jest to rozwiązanie ładne, ale nie sprawdza się w praktyce. Wyobraźcie sobie, że niesie się z kuchni ciężką tacę, nie wspomnę już o jakiejś chorobie. A tę drogę pokonuje się z reguły kilkanaście razy dziennie ( np. idąc po coś do picia)
No tak, i nie ma spiżarki... ale jest kilka innych pomieszczeń, w których można przechowywać przetwory - np. pomieszczenie gospodarcze na parterze, które ja bym do tego celu przeznaczyła.
0

Oczywiście masz rację. Jest nawet takie powiedzenie: "robić komuś schody" czyli "robić pod górkę". Również uważam, że w domu jak najmniej schodów. Tylko, że w Polsce jeszcze nie ma kultury budowania domów dla ludzi, którzy w nich mieszkają. Robi się dla ludzi, którzy domy odwiedzają (zeby znajomi/sąsiedzi zazdrościli). Triumf ego.
0

Może ktoś buduje ten dom? Chętnie wymienię się spostrzeżeniami na temat budowy tego domu. Pozdrawiam icon_smile.gif
0

Nikt nie buduje tego domu? Może nikt w tym roku ale może wcześniej ktoś go budował.
0

Ja buduję Adelę i żadnego stopnia między kuchnią a salonem nie stwierdziłem. Byłby to faktycznie duży byczor projektanta.
0

Sorki, że się wtrącam, bo nie buduję Adeli, ale poogladałem projekt... nie widzę stopnia.
0

Idąc za privową radą Jana_13 też oglądałem. Też nie znalazłem stopnia icon_smile.gif
0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0