Skocz do zawartości

biologiczna oczyszczalnia ścieków


Recommended Posts

Na naszym rynku jest bardzo duży wybór oczyszczalni. Ja postawiłem na firmę TraidenisPol i nie żałuję! Niezawodność oczyszczalni NV wynika z jej prostoty budowy. Dwie komory, brak automatyki sprawia, że oczyszczalnie Traidenis są bezawaryjne i bezobsługowe. Niepotrzebny jest osadnik wstępny , gdzie dochodzi do beztlenowego podczyszczenia ścieku tzw. procesu gnilnego, który trwa 2-3 doby a co za tym idzie z oczyszczalni Traidenis nie wydobywa się nieprzyjemny zapach. Dodatkowo nie ma części mechanicznych znajdujących się w środku oczyszczalni takich jak, sterownik, który odpowiada za pracę, przewodzików, filtrów oraz pomp mamutowych, które odpowiedzialne są za recyrkulację ścieków między komorami. Urządzenia te wymagają częstego mycia i wymiany w razie uszkodzenia oraz wymagają stałego nadzoru. Polecam!
http://allegro.pl/ktora-wybrac-przydomowa-...1661791276.html
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Cieszymy się i polecamy również przydomowe oczyszczalnie firmy HABA RL. Naszą specjalizacją są ekonomiczne oczyszczalnie na każdy rodzaj gruntu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich forumowiczów - tych budujących dom, i tych, którzy już mają budowę za sobą. Posiadamy wiele ciekawych, nowatorskich rozwiązań w dziedzinie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków i 15 lat doświadczenia. Technologie dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Największy nacisk kładziemy na maksymalne obniżenie kosztów eksploatacji układu oraz jego niezawodność niezależnie od warunków gruntowych. Więcej informacji na stronie: www.haba.pl. Najwygodniej wysłać szybkie zapytanie (przycisk po lewej stronie).
Zainteresowanym chętnie udzielimy porad i wskazówek dotyczących doboru urządzeń i ich montażu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Niestety nie jestem w stanie wskazać tych rzeczy prócz farby a była użyta Dekoral Clean&Color Ażurowa Czerń i FARBA DEKORAL CLEAN&COLOR TWEEDOWA ZIELEŃ Niestety nie byłem przy remoncie jak i nie byłem zleceniodawcą, po jakimś czasie wróciłem do mieszkania
    • Nie wiadomo. Bo to co piszesz niczego nie daje. Jakie tynki, jakie gładzie, jaki grunt, jaka farba... Teraz można tylko zgadywać.
    • Mam pewien problem, po pomalowaniu ściany farbą powychodził biały dziwny nalot, wcześniej na ścianie była szara farbą na której mógł występować lecz nie było tego widać. Wspomnę że pokój był w pełni remontowany, tynki, gładzie. Podejrzewam że jest to swojego rodzaju jakiś minerał z tynku lub gładzi bo niestety fachowej okazał się partaczem. Z początku myślałem że to pleśń, lecz po zachlapaniu ściany wodą w miejscu gdzie była wodą nie pojawiła się pleśń a powstał taki ładny zaciek. Jeśli ktoś ma pojęcie na ten temat, czy dobrze myślę że to wytrącenie jakiegoś minerału?
    • Cześć,   Jestem razem z żoną zainteresowany kupnem działki i budowa domu lub opcja kupna połowy bliźniaka. Jeszcze nie wiem na którą opcję ostatecznie zdecydujemy się, dlatego obserwuję i oglądam działki w okolicy Grodziska Mazowieckiego. Wpadła mi w oko działka, która co prawda jest trochę droga, bo za 15 arów trzeba zabulic około 400k, ale chyba w tej okolicy to już zrobił się standard.   Działka wydaje się spoko, całkiem ustawna, w pełni uzbrojona, więc poprosiłem o kopie badań gruntu jakie zostały wykonane na tej działce (deweloper robil wiele odwiertów, bo w sumie na kilku działkach i drodze wewnętrznej, więc na każdej działce wypadły po 2 odwierty). Jako że w temacie jestem kompletnie zielony dlatego przychodzę z pytaniem czy takie parametry gruntu są dobre pod budowę domu czy wymagają jakiś szczególnych rozwiązań? Byłbym wdzięczny za poradę/opinię 
    • Nie będę nazywał serii Ospela, bo już jej nie widuję, ale była taka z długimi śrubkami do szyldów gniazdek (bardzo ładnych zresztą), że śrubki kaleczyły przewody w puszce i mogły zrobić zwarcie do PE. Usterka trudna w diagnozie, bo po zdjęciu szyldu (i odkręceniu śrubki) wszystko niby wracało do normy. Ale jak przy białym montażu jak się założyło czterdzieści gniazdek w kilku obwodach i RCD nie daje się załączyć, to proszę szukać usterki.   Teraz niech się ktoś kieruje kolorem. Jak ten głupi Michał od sera.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...