Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Oczyszczalnie HABA

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Oczyszczalnie HABA

 • Ranga
  Początkujący
 1. Oczyszczalnie HABA

  biologiczna oczyszczalnia ścieków

  Cieszymy się i polecamy również przydomowe oczyszczalnie firmy HABA RL. Naszą specjalizacją są ekonomiczne oczyszczalnie na każdy rodzaj gruntu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich forumowiczów - tych budujących dom, i tych, którzy już mają budowę za sobą. Posiadamy wiele ciekawych, nowatorskich rozwiązań w dziedzinie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków i 15 lat doświadczenia. Technologie dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Największy nacisk kładziemy na maksymalne obniżenie kosztów eksploatacji układu oraz jego niezawodność niezależnie od warunków gruntowych. Więcej informacji na stronie: www.haba.pl. Najwygodniej wysłać szybkie zapytanie (przycisk po lewej stronie). Zainteresowanym chętnie udzielimy porad i wskazówek dotyczących doboru urządzeń i ich montażu.
 2. Oczyszczalnie HABA

  Przydomowe oczyszczalnie ścieków HABA

  HABA RL - produkcja, doradztwo, montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, separatorów tłuszczu i węglowodorów. Zapraszamy do kontaktu wszystkich forumowiczów - tych budujących dom, i tych, którzy już mają budowę za sobą. Posiadamy wiele ciekawych, nowatorskich rozwiązań w dziedzinie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków i 15 lat doświadczenia. Technologie dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Największy nacisk kładziemy na maksymalne obniżenie kosztów eksploatacji układu oraz jego niezawodność niezależnie od warunków gruntowych. Więcej informacji na stronie: www.haba.pl. Najwygodniej wysłać szybkie zapytanie (przycisk po lewej stronie). Zainteresowanym chętnie udzielimy porad i wskazówek dotyczących doboru urządzeń i ich montażu.
 3. Oczyszczalnie HABA

  Przydomowe oczyszczalnie

  Dla potomnych: istnieją skuteczne rozwiązania montażu oczyszczalni ścieków z drenażem dla gruntów gliniastych. Sami zajmujemy się montażem oczyszczalni w trudnych warunkach od kilkunastu lat, posiadamy też własne, opatentowane rozwiązania. Nie warto zatem odrzucać na wstępie drenaż ze względu na glinę na działce. Więcej informacji na ten temat na stronie www.haba.pl, najlepiej po prostu wysłać szybkie zapytanie (po lewej stronie witryny). Co do niechęci wpuszczania szamba w ziemię - istnieją pewne (dość wyśrubowane) wymogi co do jakości podczyszczonej wody (głównie wskaźniki BzT i ChzT). Jeżeli Państwa oczyszczalnia je spełnia, nie ma obaw co do zanieczyszczania ziemi i zastosowania drenażu. Jedynym ograniczeniem w tym przypadku może być wielkość działki (drenaż wymaga pewnej powierzchni + zachowanie 2 metrów od granicy działki).
×