Skocz do zawartości

jakie ogrzewanie do mieszkania


Rdk

Recommended Posts

Znalazłem całkiem fajne mieszkanie do kupienia. Ma ono jeden dość spory minus a mianowicie nie posiada ogrzewania. Mieszkanie to mieści się w dużym domu na działeczce około 1000 m2. W domu są tylko 4 mieszkania. Dom z lat 70-tych, budowany z cegły (dwie ściany z powietrzem pomiędzy nimi). Nowe okna (nie wiem jakie dokładanie mają parametry). Na działce nie ma gazu. Mieszkanie ma 52m2 jest w całkiem niezłej cenie. Zastanawiam się nad jego kupieniem ale zupełnie nie wiem jakie ogrzewanie tam zainstalować.
Czy mogę liczyć na jakieś podpowiedzi?

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Znalazłem całkiem fajne mieszkanie do kupienia. Ma ono jeden dość spory minus a mianowicie nie posiada ogrzewania. Mieszkanie to mieści się w dużym domu na działeczce około 1000 m2. W domu są tylko 4 mieszkania. Dom z lat 70-tych, budowany z cegły (dwie ściany z powietrzem pomiędzy nimi). Nowe okna (nie wiem jakie dokładanie mają parametry). Na działce nie ma gazu. Mieszkanie ma 52m2 jest w całkiem niezłej cenie. Zastanawiam się nad jego kupieniem ale zupełnie nie wiem jakie ogrzewanie tam zainstalować.
Czy mogę liczyć na jakieś podpowiedzi?
[attachment=9555:Komunalna_6___52_m.jpg]



A sąsiedzi co przetestowali -czym ogrzewają ?
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...