Skocz do zawartości

Budowa połowy bliźniaka


romell

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

Posiadam działkę o powierzchni 1300 m2 i chciałbym na niej pobudować bliźniaka (dwa oddzielne budynki połączone garażami - praktycznie dwa oddzielne domy), przy czym jedną część bliźniaka sprzedać, a w drugiej zamieszkać. Nie stać mnie na to aby pobudować dwie części jednocześnie. Pytanie moje jest takie - Czy mogę otrzymać takie pozwolenie na budowę aby wybudować 1 części bliźniaka, a po sprzedaniu jej zacząć dopiero budowę 2 części dla siebie?

romell
Link do komentarza
Cytat

Witam forumowiczów,

Posiadam działkę o powierzchni 1300 m2 i chciałbym na niej pobudować bliźniaka (dwa oddzielne budynki połączone garażami - praktycznie dwa oddzielne domy), przy czym jedną część bliźniaka sprzedać, a w drugiej zamieszkać. Nie stać mnie na to aby pobudować dwie części jednocześnie. Pytanie moje jest takie - Czy mogę otrzymać takie pozwolenie na budowę aby wybudować 1 części bliźniaka, a po sprzedaniu jej zacząć dopiero budowę 2 części dla siebie?

romell



Wizyta w gminie .

Konsultacja Decyzja o warunkach zabudowy jaki dom na tym terenie (czy można budować tam domy typu -bliźniaki .)
Żeby sprzedać trzeba podzielić działkę na 2 części granica pomiędzy domami -bliźniakami.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...