Skocz do zawartości

Grupa pompowa Meibes


odaro

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Komentarz dodany przez Blacharz-dekarz z Mazowsza: Ta firma nie wie, że jest jeszcze miedź i tytan-cynk, które nie wymagają malowania, by przedłużać żywotności blachy ;)
    • Blacha na rąbek stojący jest z powodzeniem stosowana od wielu lat, ale współczesne wersje różnią się od swoich poprzedniczek. Przede wszystkim coraz rzadziej zaginamy rąbki ręcznie, a coraz częściej korzystamy z fabrycznie przygotowanych paneli na rąbek stojący. Dodatkowo, do produkcji tego rodzaju pokrycia używa się wysokojakościowej stali lub aluminium, pokrywanych ochronno-dekoracyjnymi powłokami. Dzięki temu znacznie wydłużyła się trwałość i żywotność tego materiału. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budownictwob2b.pl/dachy/baza-wiedzy/pokrycia-dachowe/55780-jak-wybrac-blache-na-rabek-stojacy-poradnik-dla-budujacych-dom
    • ja czekalem na twój. ale bez nadziei. twoja reakcja na ciężkią zniewagę w wykonaniu twego kumpla była żadna. Jak i ze strony Stacha. I tyle z waszej kultury...   więc skup się słowie Razem. Ono jest takie magiczne - nikogo nie wyłącza, wszystkich zobowiązuje po równo.   no właśnie - za mnie będziesz trzymać kciuki.   Sama za siebie nie ani za kumpli, co znaczy, że deklarujesz dystans od kultury, pewnie za kolegów też  uwierz, że nawet w podeszłym wieku można coś ze soba robić, a na pewno poprawić zachowanie i stosunek do innych wyzbyć sie podejrzliwości, choc ona z wiekiem narasta. wyzbyc się uprzedzeń, choc te tez z wiekiem sie nawarstwiaja wyzbyć sie apodyktyczności, subiektywności - choć to w wieku mocno dojrzałym trudno porzucić, bo czlowiek ma długie lata doświadczeń za sobą, ma już bardzo blisko, a nie bardzo daleko - i wydaje sie, ze wszystko już wie, co powinien walczę z tym - bo mam tego świadomość ty nie - to po przyjacielsku cię o tym zawiadamiam               no wiem, ten wieczysty dla zenia byłby najlepszym prezentem dla zacnego Stacha. Poproś kogo trzeba - a może się doczekasz? np. taki prezent od Redakcji dla Stacha na setne urodziny? To byś dopiero kujawiaczka wykręcił i przypomniał lata młode...   Ja bym nawet przyjął to przyjął za dobrą monetę - bo czegóż się nie robi dla solenizantów w taką rocznicę, żeby szczęscie ich nie opuszczało? tak więc życzę ci sto i jeszcze wele lat - no żebyś po tych stu latach jeszcze kilkadziesiąt rozprawiał o tym, jak to wykurzyłeś zenka z forum    Chyba  ze cię to szczęscie wczesniej spotka - no to na wszelki wypadek, gdybym nie mógł później - już teraz ci życzę wszystkiego dobrego i tego świętowania mojego bana wieczystego, cokolwiek to znaczy    pucio pucio  kwestia dialektyki... się kłania
    • Bym to śmiałe twierdzenie jednak skorygował na - MA WŁADZĘ.   Władza od racji jednak dość daleko leży, więc to nie to samo.
    • No niby tak. Ale w życiu często bywa że:    
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...