Skocz do zawartości

Ocieplenie wewnętrzne bez folii paroizolacyjej


Recommended Posts

Projektant zaproponował mi taki patent w domu kopułowym. Natomiast stosuje sie specjalny tynk nie przepuszczający wody.
Ale jak wiadomo wilgoci zawsze się trochę dostanie. Więc ewentualna wilgoć z wełny wydostanie sie przez dach kopuły zrobiony z pełnej cegły a na niej specjalnego tynku który z wewnątrz pozwala odparowywać natomiast z zewnątrz nie pozwala się dostać wilgoci. Widziałem takie rozwiązanie w realu i faktycznie działa. Tylko ten tynk zewnętrzny strasznie drogi icon_sad.gif

Dla tego myslę o rezygnacji z tynku, i zastąpieniem go stelażem drewnianym na którym założę gont.

Autorushd Edytowano przez autorushd (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
i bardzo dobrze
i buduj co chesz, w kształcie kopuły, czy w kształcie klocka, nie ważne czy geometrycznego, czy biologicznego
chętnie poznam detale konstrukcji tego ustroju, sposoby rozwiązania detali konstrukcyjnych i architektonicznych,

jednakże uważam, że zadawanie pytań wskazuje (za wyjątkiem TB) na chęć otrzymania wskazówek, pomocy, których to, jak widać, nie potrzebujesz, każda dyskusja będzie jałowa i będzie powodowała tylko złe emocje,
na Twoje problemy prawdopodobnie będzie w stanie odpowiedzieć tylko Pan TB, nie sądzę, czy ktoś inny podoła temu zadaniu
zresztą powielasz tematy, które już były poruszane, nie wyważaj otwartych drzwi, bo za dużo pary pójdzie w gwizdek

takie jest moje zdanie, oczywiście nie musisz się z nim liczyć
Link do komentarza
Cytat

i bardzo dobrze
i buduj co chesz, w kształcie kopuły, czy w kształcie klocka, nie ważne czy geometrycznego, czy biologicznego
chętnie poznam detale konstrukcji tego ustroju, sposoby rozwiązania detali konstrukcyjnych i architektonicznych,

jednakże uważam, że zadawanie pytań wskazuje (za wyjątkiem TB) na chęć otrzymania wskazówek, pomocy, których to, jak widać, nie potrzebujesz, każda dyskusja będzie jałowa i będzie powodowała tylko złe emocje,
na Twoje problemy prawdopodobnie będzie w stanie odpowiedzieć tylko Pan TB, nie sądzę, czy ktoś inny podoła temu zadaniu
zresztą powielasz tematy, które już były poruszane, nie wyważaj otwartych drzwi, bo za dużo pary pójdzie w gwizdek

takie jest moje zdanie, oczywiście nie musisz się z nim liczyć




powiem tak czuj się zaproszony na plac budowy icon_smile.gif Pan TB wstawia folie a ja nie chce icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...