Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie bardzo rozumiem jak niby mieli by się dogadywać w pierwszej turze?, że niby co mieli by zachęcać żeby nie głosować na Trzaska tylko na Szymona? i niby kto by miał tak zachęcać?, poplecznicy Trzaska.  Dla mnie oni obaj to jedno i to samo, a Hołownia zdaje się namawiał swój elektorat do głosowania na Trzaska, więc oczywistym jest że obaj są z jednego gniazda żmijowego. Tylko ten pierwszy tego nie ukrywał a ten drugi to był taki farbowany lis.   ale pisałaś że są tacy co chodzą na co dzień, czy nie?.
    • ciężko tak porównywać - bo właśnie kotły o takiej mocy to biorą ludzie, których nie stać na PC, a mają (lub wydaje im się że mają!) duże zapotrzebowanie na CO....coraz częściej spotykam się z takimi pytaniami, im bliżej do daty kiedy będzie zakaz palenia kotłami bezklasowymi...i niestety, ale w większości przypadków, oni będą zmuszeni kupić własnie te kotły o tej większej mocy. Wśród takich osób, to może kilka % by się kwalifikowało do tej niższej grupy. Dlatego nie ma co dyskutować nawet na ten temat.
    • już wyjaśniam....   https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112/dlaczego-oddanych-glosow-bylo-ponad-400-tys-wiecej-niz-wydanych-kart-do-glosowania,1023070.html?fbclid=IwAR0XmlggUpTh35P-EjdgeDv9phlQqxH1o-q00_9QWSJgBBNrzG5SoRtMCPA
    • Zbrojenie stropu żelbetowego. Na pierwszy ogień garaż.     https://youtu.be/lV2j87tpWIc    
    • No widzisz?! Przyszło mi żyć w propisowskim bastionie !!! Możesz sobie wyobrazić, co czuję Na szczęście mam fajne grono znajomych logicznie myślących ... i chwała im za to   W spódnicy. Ja wiem, że prości faceci zawsze mają problem z rozróżnieniem kiecki od spódnicy ... ale żonę masz ... czas się douczyć   No przecież nie chodzi na co dzień w spódnicy. Tylko od święta. Jak Szkoci Na co dzień na czarno ... zwyczajnie   A to akurat mój interes, nie Twój Nie dałabym rady bez ludzi   Niewygodnie by mu było Za brodę  w warkoczyk szacun. Lubię. Oczywiście u facetów, nie u siebie   Jakie? Zabraniające ludziom inaczej wyglądać i słuchać innej muzyki niż disco polo? To nie normy ... to zaścianek.     A zgłębiałeś temat zawetowanych przez Dudę ustaw? To nie były przypadkiem te, które po chwili podpisał ledwie lekko zmienione? Taki chłyt małketingowy O boszszsz  ... ale że jak ... tymi króciutkimi płetwami???   Oczywiście, że nie. Haaahahahaha ... przyjmie się   Nie dam rady     Też tak uważam, napisałam o tym wcześniej. Z tą różnicą, że gdyby przeszedł do drugiej tury, to wygrałby. Co do dogadania się opozycji. Nie dogadają się. Każda partia uważa, że ich kandydat jest najlepszy i mam wrażenie, że duma (tudzież głupota) im nie pozwala iść na ugody i układy
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...