Skocz do zawartości

OKNA - problem z wyborem


Recommended Posts

Cytat

Decydujesz się na następną  PCV -kę   czy drewko też bierzesz pod uwagę ,a może alu ?



Raczej w dalszy ciągu myśle o pcv -ce .......

Chciałabym wiedzieć jakie profile omijać z daleka ... a na jakich skupić swoją uwagę,szukając właściwego modelu okna.
Co z okuciami,które z nich są najlepsze .....

którzy producenci okien odstawiają fuszerke icon_biggrin.gif
itp... itd
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Teraz doprowadzam do szału sprzedawców w sklepach ze stolarką okienną ......
wypytując sie o wszystkie parametry okien/profili/okuć ... o sposób montażu .... o producenta ..... o zapisy gwarancyjne itp... itd....

parę razy nawet padło czy aby na pewno nie z konkurencji jestem icon_mrgreen.gif ,bo normalnie klient nie zadaje tych wszystkich pytań.

prawdopodobnie mój wybór padnie na okna z wklejaną szybą,na pasywnym profilu brugmanna wzmacnianym 2mm zbrojeniem metalowym ( nie udało mi się ustalić jaki to dokładnie metal - nie wiedzieli ..icon_sad.gif ) produkowanym przez firmę AdamS w Mrągowie.
Link do komentarza
Cytat

Teraz doprowadzam do szału sprzedawców w sklepach ze stolarką okienną ......
wypytując sie o wszystkie parametry okien/profili/okuć ... o sposób montażu .... o producenta ..... o zapisy gwarancyjne itp... itd....

parę razy nawet padło czy aby na pewno nie z konkurencji jestem Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_mrgreen.gif"> ,bo normalnie klient nie zadaje tych wszystkich pytań.

prawdopodobnie mój wybór padnie na okna z wklejaną szybą,na pasywnym profilu brugmanna wzmacnianym 2mm zbrojeniem metalowym ( nie udało mi się ustalić jaki to dokładnie metal - nie wiedzieli ..Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_sad.gif"> ) produkowanym przez firmę AdamS w Mrągowie.



Nie chce nic sugerować ,żebyś czasem nie wydała na te okna zbyt dużo ,ja bym kupił najtańsze ale spełniające swoją rolę .Cały czas wchodzą nowe technologie i nie warto tak się zapędzać ,za 10-15 lat wywalasz i wstawiasz następne nowe po co myć szyby icon_wink.gif   
Link do komentarza
Cytat

Ja rozumie....
Ale ogromnie chcę mieć jednoskrzydłowe .... i z samymi oknami aż takiego problemu nie ma,tylko problemik ( ot taki maciupi ) stanowią skrzydła balkonowe...

A okienka/drzwi balkonowe w PASSIV LINE ponoć będą sie dobrze się spełniać także w roli stabilności .... ponoć ?



NA większe powierzchnie to tylko ciepłe aluminium icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...