Skocz do zawartości

Historia edycji

Swierol

Swierol

17 minut temu, Redakcja napisał:

 

 

 

Dobrze prawisz. Nie chodzi o karanie winnych tylko o wprowadzenie zmian. Bardzo dobrze wiesz jakie zmiany mam na myśli. Jak ona przestanie być moderatorem to myślę, ze wiele się zmieni. Same zloty i spontaniczne odliczanie dni do nich nie rozkręci tego forum.

 

Tylko, że nawet w sądach jest prokurator (prokuratorka) i adwokat. W tym przypadku zabrakło Ci jaj - takie jest moje zdanie, przykro mi.

Swierol

Swierol

11 minut temu, Redakcja napisał:

Czytam i zastanawiam się o co chodzi i do czego prowadzi ta sytuacja. 

@Swierol walczysz o lepsze jutro, aby była sprawiedliwość a winni ukarani. Pod takimi postulatami się podpisuję. Jeszcze nie wiem czy osiągniesz sukces, ale trzymam kciuki.

 

Dobrze prawisz. Nie chodzi o karanie winnych tylko o wprowadzenie zmian. Bardzo dobrze wiesz jakie zmiany mam na myśli. Jak ona przestanie być moderatorem to myślę, ze wiele się zmieni. Same zloty i spontaniczne odliczanie dni do nich nie rozkręci tego forum.

 

Teraz o moim podejściu. Jestem daleki od banowania i robię to w ostateczności. Czy Gawel zasłużył na bana? Na podstawie jego wpisów oceniam, że tak. 

Tylko, że nawet w sądach jest prokurator (prokuratorka) i adwokat. W tym przypadku zabrakło Ci jaj - takie jest moje zdanie, przykro mi.

 

 

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...