Skocz do zawartości

Skuteczne wypróbowane środki chemiczne .....


Recommended Posts

Przejrzałam forum i nie znalazłam takiego tematu .
Pomyślałam, ze przyda się wątek w którym będzie można wymieniać się doświadczeniami w zakresie zakupionych i wypróbowanych środków chemicznych , czyszczących , higienicznych.
Natchnęła mnie kabina prysznicowa - czyszczenie Jej a potem patrzenie na zacieki i smugi doprowadza mnie do szału . Do dziś pomimo wypróbowanych wielu środków - nie udało mi się trafić na taki z którego byłabym zadowolona.

Proszę o dzielenie się radami : czego używacie i sprawdziło się , jesteście zadowoleni .... a czego kupować nie warto .


Osobiście - ostatnio kupiłam Magiczną Gąbkę Jana Niezbędnego ..... i jestem zadowolona - doczyściłam nią fugi w wiatrołapie .....
jan-niezbedny-magiczna-gabka-Full.jpg
jan-niezbedny-magiczna-gabka-Full.jpg

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...


Z czystym sumieniem i zachwycona do granic możliwości polecam
Środek do bieżącego czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg
CLEANER firmy LOBA

Używam go od kilkunastu miesięcy ..... nie jest najtańszy (na allegro 18zł za sztukę- 1l) , ale jest bardzo wydajny - na wiadro wody wlewam 10ml .....
Mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach ..... myję nim podłogi z gresu, kafelek , paneli ..... zero smug , niedomytych tłustych śladów .... a przy dzieciach , psach i kocie uwierzcie mi - jest co myć..... icon_biggrin.gif
nie ma żadnego porównania do innych specyfików dostępnych w sklepach .... jak dla mnie jest zdecydowanie najlepszy i bezkonkurencyjny .....
polecam ..... icon_smile.gif

Brak obrazka
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Po przeczytaniu tytułu miałem napisać "laksigen" icon_wink.gif
Wracając do tematu, dzisiaj zamówiłem czyścik parowy i mam cichą nadzieję na wyeliminowanie części chemii z domu. Napiszę więcej po wypróbowaniu ustrojstwa. Z tradycyjnej chemii bardzo polecam proszek do zmywarek plus sól plus nabłyszczacz zamiast najlepszych tabletek ileś tam w jednym.
Do wywabiania plam żonka używa odplamiacza amway'a. Sodę do usuwania przykrych zapachów np z butów i parę innych pomysłów. Edytowano przez TMK (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...