Skocz do zawartości

Gdzie tanio kupic płytki ?


Recommended Posts

Cytat

Ostatnio zdecydowałam się na remont łazienki. Znajomi polecili mi pewną strone w internecie (dokladniej sklep) gdzie moge kupic tanie płytki. Byłam zachwycona tym jak to wszystko działa. Tanio, szybko i fachowo... Polecam jak najbardziej stronkę. Sami spróbujcie a na pewno się nie zawiedziecie icon_smile.gif


Widzę, że korzystamy z tego samego sklepu icon_smile.gif Również polecam http://plytki24.pl ! Moja kuchnia wygląda jak z katalogu icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Generalnie warto promować zakupy materiałów budowlanych przez internet - ceny w sklepach internetowych a dla przykładu popularnych marketach budowlanych to różnica jak między niebem a ziemią...



Szczerze odradzam kupowanie płytek w sklepie Delin Witek w Krakowie. Sprzedawca stwarza pozory miłego i uprzejmego tylko przy zakupie, gorzej gdy pojawią się jakieś problemy z zakupionym towarem i chęć reklamacji wtedy nie odpowiada na maile, przez telefon jest opryskliwy i grubiański. Problem polegał na tym, że wcisnął nam płytki Paradyża, które okazały się mega krzywe. W rezultacie nie mogliśmy ich zwrócić (mimo tego że Paradyż wyraził na to zgodę) bo szanowny pan nas olał. Nie miał zamiaru polubownie załatwić sprawy. W rezultacie zostaliśmy z 40m2 bezużytecznych płytek (zaniechaliśmy ich układania).
Panu ze sklepu Witek Delin zależy tylko i wyłącznie na zysku a klienta ma głęboko w d..ie. Taki ktoś jak ten pan nie powinien pracować z ludźmi. Brakuje mu podstawowych zasad savoir-vivre. A praktyki które prowadzi w swym sklepie pamiętają jeszcze czasy komuny.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 lata temu...
  • 3 tygodnie temu...

Witam wszystkich, budowa domu to ostatnio temat bliski mojemu sercu, ponieważ mam działkę za miastem na której od dłuższego czasu marzę, żeby coś powstało… Niestety w dzisiejszych czasach z pracą bywało różnie i dopiero niedawno kupiliśmy właściwe projekty- no ale mniejsza o to. Dom kontenerowy to na pewno nie będzie, ale zastanawiam się jakie rozwiązania podłogowe wybieracie? Ja bym chciał na pewno wersję z ogrzewaniem, takie mniej więcej jak tutaj https://imello.pl/produkty/panele-lvt-vinyl co sądzicie? Czy ktoś z Was zdecydował się na tę firmę lub coś podobnego i jest w stanie polecić (lub wręcz przeciwnie)?

Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Ja bym radził dać podwójnie te 8cm na zakładkę i będzie tak jak trzeba. Mieszkam w domu z lat chyba końcówki 50tych, albo początku 60tych. 1.5 roku temu ociepliliśmy dom grafitem 15cm z lambdą 0.032 i nie dałbym wiary, że może być taka różnica. Najwyższy rachunek za gaz to było 900zł za 5 tygodni. Temperatura na kotle max 42°C, a tak zwykle 34-36°. W tym roku jeszcze ocieplone poddasze, także pewnie jeszcze rachunki spadną. I nigdy nie dałbym cieńszej izolacji niż to co mamy. W dzień w większość zimy kocioł na dzień był wyłączony, bo zwyczajnie było za ciepło. Tyle że cały dom jest z pełnej cegły, tak przynajmniej mi się wydaje i cegła działa jak akumulator ciepła. Natomiast brat ma dom z lat 80tych ocieplony 10cm białego styropianu i w ciągu godziny, kiedy kocioł nie grzeje dom zaczyna się wychładzać. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • ,,Pustka powietrzna" po nazwie wnioskuje, że to szczeliny między pustakami, przez które się przewiercałem, żeby wbić dyble do ocieplenia. Dodam ze ściany są z pustaka gazobeton 1,5. To dobra opcja?   Uroki remontów. Co pan mi radzi? Grubość ścian nośnych to 42 cm  
    • Te 8 cm przy takich temperaturach, jakie ostatnio występują w Polsce to jakoś by przeszło.   Jednak jak temperatura na zewnątrz spadnie poniżej -15*C, to pomiędzy styropianem a ścianą zacznie lać się woda, czyli takie zjawisko, z którym teraz Pan walczy, może powrócić na całej ścianie. 
    • Przepraszam za pytanie, ale chcę się upewnić. Najpierw wewnątrz usunąć tynk, potem potraktować ścianę środkiem grzybobójczym, po czym wykuć te okno, zamurować ponownie, a potem znowu potraktować środkiem grzybobójczym, a na koniec ozonowanie, osuszanie powietrza?  Pytam dla pewności  Uwzględniając wentylację. Pozbędę się grzyba? Witam. Jeżeli chodzi o izolacje zewnętrzna to mam styropian zakupiony 1,5 roku temu 8cm 0,031 lambda. Czy to będzie wystarczający izolator ciepła? Wiem, że pisał pan o 10 cm, ale już zakupiłem dawno temu.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...