Skocz do zawartości

Gdzie tanio kupic płytki ?


Recommended Posts

Cytat

Ostatnio zdecydowałam się na remont łazienki. Znajomi polecili mi pewną strone w internecie (dokladniej sklep) gdzie moge kupic tanie płytki. Byłam zachwycona tym jak to wszystko działa. Tanio, szybko i fachowo... Polecam jak najbardziej stronkę. Sami spróbujcie a na pewno się nie zawiedziecie icon_smile.gif


Widzę, że korzystamy z tego samego sklepu icon_smile.gif Również polecam http://plytki24.pl ! Moja kuchnia wygląda jak z katalogu icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Generalnie warto promować zakupy materiałów budowlanych przez internet - ceny w sklepach internetowych a dla przykładu popularnych marketach budowlanych to różnica jak między niebem a ziemią...



Szczerze odradzam kupowanie płytek w sklepie Delin Witek w Krakowie. Sprzedawca stwarza pozory miłego i uprzejmego tylko przy zakupie, gorzej gdy pojawią się jakieś problemy z zakupionym towarem i chęć reklamacji wtedy nie odpowiada na maile, przez telefon jest opryskliwy i grubiański. Problem polegał na tym, że wcisnął nam płytki Paradyża, które okazały się mega krzywe. W rezultacie nie mogliśmy ich zwrócić (mimo tego że Paradyż wyraził na to zgodę) bo szanowny pan nas olał. Nie miał zamiaru polubownie załatwić sprawy. W rezultacie zostaliśmy z 40m2 bezużytecznych płytek (zaniechaliśmy ich układania).
Panu ze sklepu Witek Delin zależy tylko i wyłącznie na zysku a klienta ma głęboko w d..ie. Taki ktoś jak ten pan nie powinien pracować z ludźmi. Brakuje mu podstawowych zasad savoir-vivre. A praktyki które prowadzi w swym sklepie pamiętają jeszcze czasy komuny.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 lata temu...
  • 3 tygodnie temu...

Witam wszystkich, budowa domu to ostatnio temat bliski mojemu sercu, ponieważ mam działkę za miastem na której od dłuższego czasu marzę, żeby coś powstało… Niestety w dzisiejszych czasach z pracą bywało różnie i dopiero niedawno kupiliśmy właściwe projekty- no ale mniejsza o to. Dom kontenerowy to na pewno nie będzie, ale zastanawiam się jakie rozwiązania podłogowe wybieracie? Ja bym chciał na pewno wersję z ogrzewaniem, takie mniej więcej jak tutaj https://imello.pl/produkty/panele-lvt-vinyl co sądzicie? Czy ktoś z Was zdecydował się na tę firmę lub coś podobnego i jest w stanie polecić (lub wręcz przeciwnie)?

Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...