Skocz do zawartości

Naklejki


Recommended Posts

Ostatnio znalazłam w internecie reklamę naklejek na ścianę. Takich zamiast malowania z szablonu.
Zastanawiam się, jak to wygląda z funkcjonalnością.
Naklejki są dokładniejsze i łatwiej je zrobić, u mnie malowanie z szablonu wygląda jak obraz nędzy i rozpaczy.
Z szerokiego asortymentu spodobało mi się także takie obklejanie przestrzeni wokół włączników światła, zamiast tych plastikowych kwadratowych brzydactw icon_biggrin.gif
Ktoś miał z tym do czynienia?
Link do komentarza
Takie naklejki są ostatnio w modzie. Wiele firm na rynku oferuje tego typu wyroby do dekorowania ścian.
Ich użycie jest bardzo proste a same naklejki bardzo trwałe - umiejętne posługiwanie się gotowymi szablonami zaoszczędza czas oraz sprawia, że wnętrze staje się ciekawsze. Pozwalają również na szybsze "odmłodzenie" starego pokoju czy salonu tanim kosztem.
Prócz szerokiej gamy kolorystycznej, naklejki mogę być błyszczące lub matowe - w ofertach dostępne są również naklejki welurowe.

www.addatelier.pl
Link do komentarza
Cytat

Ostatnio znalazłam w internecie reklamę naklejek na ścianę. Takich zamiast malowania z szablonu.
Zastanawiam się, jak to wygląda z funkcjonalnością.
Naklejki są dokładniejsze i łatwiej je zrobić, u mnie malowanie z szablonu wygląda jak obraz nędzy i rozpaczy.
Z szerokiego asortymentu spodobało mi się także takie obklejanie przestrzeni wokół włączników światła, zamiast tych plastikowych kwadratowych brzydactw icon_biggrin.gif
Ktoś miał z tym do czynienia?




Moja siostra oraz Mamusia sobie zamiast tapet pokupowały takie naklejki w Castoramie. Jeszce ich nie ponaklejały ale jak będą już na ścianach to zrobię fotorelacje
Link do komentarza
Cytat

Moja siostra oraz Mamusia sobie zamiast tapet pokupowały takie naklejki w Castoramie. Jeszce ich nie ponaklejały ale jak będą już na ścianach to zrobię fotorelacje


Foto i słowną też jeśli można prosić icon_smile.gif
Usilnie się nad tym zastanawiam, bo jeśli to lepsze w użytkowaniu, to sobie zafundujemy co nieco.
Link do komentarza
Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka
Takie mam u synków w pokojach, R2-D2 jeszcze czeka na naklejenie.
Ogólnie jest to bardzo fajna sprawa. Ilość wzorów nieograniczona, gdyż są to rzeczy wycinane na zamówienie.
Bardzo szybko się przykleja i nie trzeba się babrać z farbami. W razie potrzeby, da się usunąć.
Jest tylko jedna kwestia. Tynk z piaskiem kwarcowym plus farba lateksowa, nie są najlepszym podkładem pod naklejki. Co prawda trzymają się, ale może być zdecydowanie lepiej.
Na gładziach i płytach G-K, trzyma idealnie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...