Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

bajbaga

bajbaga

1 godzinę temu, wojciech_pi napisał:

ze stabilizowanego  zasilacza 5V zgodnie ze schematem

No nie wiem - ja na schemacie widzę wartość 12V

Jak napięcie będzie małe, albo (i) moc ładowarki zbyt niska .........................

bajbaga

bajbaga

41 minut temu, wojciech_pi napisał:

ze stabilizowanego  zasilacza 5V zgodnie ze schematem

No nie wiem - ja na schemacie widzę wartość 12V

Jak napięcie będzie małe, albo moc ładowarki zbyt niska .........................

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Pięknie to wygląda! Zdecydowanie fajniej niż tylko wąski pas nad blatem.
    • Ty musisz czym prędzej emigrować z tego Jastrzebia bo tam faktycznie jakieś śróbonie same żyją. Ale nie wiadomo czy Tobie już tez się to nie udzieliło. U mnie to gdyby Twój chop osobisty łaził w kiecce, to najwyżej co poniektórzy by się w czółko pukali. A po czasie pewnie i to by ustało, przyzwyczaili by się że jakiś idiota chce się wyróżnić i na tym koniec. Ale majtki jakieś nakłada pod tę kiecę, czy nie?.   Ja pierdziu, ja pierdziu, społeczeństwo nie odpowiada Pani, no to chyba pozostaje emigracja do jakiejś pustelni. U mnie chodzi taki listonosz, zapnkala jak mały samochodzik, ma diabelnie krzywe nogi i taką kozią bródkę zaplecioną w warkoczyk, chyba ze 30 cm i gdyby zapinkalał nawet w kiecce to nikomu by to nie przeszkadzało. Nooo, tylko nie wiadomo czy zwierzchnik by się na to zgodził.  Nietolerancja powiesz, a może to tylko dobry zwyczaj i przyjęte jakieś normy społeczne.   Pośród wielu bzdur i kłamstw które tu stawiałaś był temat że Duda to taki notariusz i długopis PISu.  A co powiesz na takie coś: Bronisław Komorowski, prezydent Polski w latach 2010-2015, podczas swojej kadencji zawetował łącznie cztery ustawy, w tym trzy wnioskowane przez przedstawicieli swojej partii – Platformy Obywatelskiej. Natomiast obecnie urzędujący prezydent Andrzej Duda od 2015 roku zawetował w sumie dziewięć ustaw, w tym pięć autorstwa przedstawicieli jego macierzystego ugrupowania – Prawa i Sprawiedliwości.   No i kto był większym długopisem? i dlaczego Bronkowi nikt niczego nie zarzucał?, chę. Tu pełny tekst:   https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-andrzej-duda-zawetowal-wiecej-ustaw-niz-bronislaw-komorowski/                      
    • Więc powiadasz że 51% społeczeństwa to menele .....Czyli połowa między innymi Twojej rodziny ( statystycznie ) to patole sączący jabola pod klatką w bloku ..
    • To nie jest wada łóżka, ani pierwszego, ani tego z Ikei, tylko pokoju, w którym ono stoi. Dopóki nie usprawnisz wentylacji - nic nie zrobisz... Opisz pokój/mieszkanie w którym mieszkasz, dostęp słońca, powietrza, jakie ogrzewanie, okna, wentylację...
    • Elfir: teraz nie kupisz już chyba w takiej cenie...pojawiły się uchwały antysmogowe (wymóg V klasy) - ceny poszły do góry i to znacznie.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...