Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Aukcja prac dzieci z Ogniska Marymont!!! Czytaj więcej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Ścianki działowe z betonu komórkowego

Recommended Posts

Bloczki z lekkich betonów, zwłaszcza komórkowych, grubości 8-12 cm, są chętnie wykorzystywane do stawiania ścianek działowych. Niewielka masa powierzchniowa (ok. 50 kg/m2), duże wymiary (wysokość – 24 cm, długość – 59 cm) i łatwość przycinania sprawiają, że z tego materiału buduje się łatwo i szybko.

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/sciany-i-stropy/638-scianki-dzialowe-z-betonu-komorkowego

Gość Madigar
Teraz ścianki działowe muruje się z lekkiego Ytonga Interio albo z bloczków Silka E18A, które bardzo dobrze izolują przed hałasem..

Gość on
po co przepłacać za Ytong i Silkę, skoro można mieć taaniej takie samo Śniadowo lub Silikaty??.

ja jak to wychodzi cenowo ???? rózńica chyba nieznaczna w stosunku do ytonga ??? ja juz zakupiłem ytonga 12 cm po 3.60 - jak konkurencja wyglada cenowo ???

Gość Madigar
No i to by było na tyle, konkurencja ma ponoć taniej i lepiej, ale niewiadomo za ile, gdzie i jak. Cóż masz Ytong, przynajmniej material o sprawdzonych parametrach, a że cena nie jest niska, ale to cena za jakość. Byłem na dniach otwartych w Ostrołęce, oni rzeczywiście przykładają się do tej produkcji. Denerwuje mnie więc gadanie, że pustak tańszy, albo jakaś dziurawka czy coś... Bez sensu są te porównania..

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować