Skocz do zawartości

nieprzyjemny zapach z odpływu prysznica?


Recommended Posts

Dnia 11.01.2021 o 18:13, animus napisał:

Powietrze musi gdzieś wejść, żeby mogło gdzie indziej wyjść.

Witam, radziłam się ty

 

Dnia 9.01.2021 o 12:00, Magda___ napisał:

Tylko czy przy źle założonym syfonie problem pojawiłby się dopiero po 3 latach? Mieszkam tu od samego początku. Nie mogę na stałe zakleić górnej 'dziury' folią gdyż tam też jest zamykanie i otwieranie korka. 

Tylko czemu smród się wydobywa tylko z górnego otworu? Od dwóch dni mam zaklejony folią górny otwór i zero smrodu w łazience z odpływu. Może coś się bardziej dzieje w tej rurze łączącej odpływ z górnym otworem? Może można to jakoś wyczyścić, coś zapuścić? Pierwszy raz słyszę by syfon w wannie trzeba było regularnie czyścić? 

 

Dziękuję za wszystkie rady! 

Witam, jakis czas temu radziłam sie tu was odnosnie smrodu. Kazdy tutaj stwierdzil, wlacznie z moja administracja ze problem jest z syfem ktory sie zebral w tym syfonie jak na zalaczonym obrazku. Nie zdecydowalam sie poki co rozbijac wanny, by to sprawdzic i o dziwo smrod ustal od kilku tygodni...czy o moze oznaczac ze problem wcale nie jest po mojej stronie tylko po stronie pionu? I od razu powiem ze to kwestia pootwieranych okien i lata bo w zeszlym roku to sie ciagnelo cale lato. Jedyne co to kilka tygodni temu wymieniono w budynku jakis sterownik bo byl problem z brakiem cieplej wody ale nie wiem czy to mogło jakos wplynac? 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...