Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

SkurczPoliczka

Uczestnik
 • Posty

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O SkurczPoliczka

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ja widziałem działające urządzenie w ogródku i podobno od kąd je założono krety się nie pojawiają. Bierzesz butelkę plastikową po wodzie mineralnej o pojemności 5l. Nacinasz ją zdłuż czyli w pionie w kilku miejscach i związujesz z jednej strony nacięć aby stworzyć wiatrak obracający się wokół osi podczas wiatru. Nakładasz na metalowy pret wbity w ziemię tak aby swobodnie mogło si to obracać. Krety nie wytrzymują tego hałasu i się po prostu przenoszą w spokojniejsze rejony. Powinienem gdzieś mieć zdjęcie tego cuda jak chcesz je zobaczyć to mailuj : oxy74((małpka))o2.pl
 2. A da się wpisać w htmlu adres w sieci ?
 3. Katarzyna Barszcz. Znam taką architektkę i polecam. Miejmy nadzieję, że nie wyjechała do Irlandii Proszę pozdrowić ją ode mnie.
 4. Robiłem to w Londynie nie sadziłem że dotrze do Polski. Metoda daje dobre efekty. POLECAM !!
 5. Wystarczy że zrobisz wylewke i wyrównasz podłoże pod podłogi.
 6. Przy założeniu że jestem projektantem powinienem narysować elewacje wszystkich budynków wokół i pokazać jak przebiegają po nich cienie w ciągu dnia ?
 7. "Na etapie projektu budowlanego należy w oparciu o "linijkę słońca" przeprowadzić wnikliwą analizę nasłonecznienia terenów i budynków sąsiednich." W Warunkach takie coś mi wpisali . Budynek jest plombą w istniejącej zabudowie. Szukam sposobu zrobienia analizy. Pomocy !!!
 8. Pogadaj z sąsiadem czy będzie je przycinał do wysokości ogrodzenia może da się namówić ?
 9. Niech koleżana weźmie młotek i sobie te płytki zdejmie i położy nowe. Te już się wywisiały widocznie.
 10. Ocieplenie domu można wykonać z podwieszonego na linkach balkonu nie dotykając ziemi ale to oczywiście bzdura bo powinieneś się dogadać z sąsiadem. A z sosnami to przesadzasz wilgoci nie będzie co najwyżej pająki.
 11. Ale w tym przypadku będzie to oczywiście dom letniskowy.
 12. Chyba że to jest w mieście to wtedy się wydłuży o opinię ruchu.
 13. Facet ściemnia nie daj się. Zbuduj budynek usługowy z mieszkaniem służbowym albo coś takiego. Rozumiem że chcesz się tam zameldować. Przede wszystkim wystąp o warunki zabudowy i zapytaj się o projekt planu zagospodarowania bo rozumiem że go jeszcze nie ma. Dowiedz się czy jego budynek jest na prawdę zabytkowy - jaki ma status. Jeśli zastosujesz piec CO/CW to możesz sobie zrobić długi komin na kilka metrów.
×
×
 • Utwórz nowe...