Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

SkurczPoliczka

Uczestnik
 • Posty

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez SkurczPoliczka

 1. Ja widziałem działające urządzenie w ogródku i podobno od kąd je założono krety się nie pojawiają. Bierzesz butelkę plastikową po wodzie mineralnej o pojemności 5l. Nacinasz ją zdłuż czyli w pionie w kilku miejscach i związujesz z jednej strony nacięć aby stworzyć wiatrak obracający się wokół osi podczas wiatru. Nakładasz na metalowy pret wbity w ziemię tak aby swobodnie mogło si to obracać. Krety nie wytrzymują tego hałasu i się po prostu przenoszą w spokojniejsze rejony. Powinienem gdzieś mieć zdjęcie tego cuda jak chcesz je zobaczyć to mailuj : oxy74((małpka))o2.pl
 2. A da się wpisać w htmlu adres w sieci ?
 3. Katarzyna Barszcz. Znam taką architektkę i polecam. Miejmy nadzieję, że nie wyjechała do Irlandii Proszę pozdrowić ją ode mnie.
 4. Robiłem to w Londynie nie sadziłem że dotrze do Polski. Metoda daje dobre efekty. POLECAM !!
 5. Wystarczy że zrobisz wylewke i wyrównasz podłoże pod podłogi.
 6. Przy założeniu że jestem projektantem powinienem narysować elewacje wszystkich budynków wokół i pokazać jak przebiegają po nich cienie w ciągu dnia ?
 7. "Na etapie projektu budowlanego należy w oparciu o "linijkę słońca" przeprowadzić wnikliwą analizę nasłonecznienia terenów i budynków sąsiednich." W Warunkach takie coś mi wpisali . Budynek jest plombą w istniejącej zabudowie. Szukam sposobu zrobienia analizy. Pomocy !!!
 8. Pogadaj z sąsiadem czy będzie je przycinał do wysokości ogrodzenia może da się namówić ?
 9. Niech koleżana weźmie młotek i sobie te płytki zdejmie i położy nowe. Te już się wywisiały widocznie.
 10. Ocieplenie domu można wykonać z podwieszonego na linkach balkonu nie dotykając ziemi ale to oczywiście bzdura bo powinieneś się dogadać z sąsiadem. A z sosnami to przesadzasz wilgoci nie będzie co najwyżej pająki.
 11. Ale w tym przypadku będzie to oczywiście dom letniskowy.
 12. Chyba że to jest w mieście to wtedy się wydłuży o opinię ruchu.
 13. Facet ściemnia nie daj się. Zbuduj budynek usługowy z mieszkaniem służbowym albo coś takiego. Rozumiem że chcesz się tam zameldować. Przede wszystkim wystąp o warunki zabudowy i zapytaj się o projekt planu zagospodarowania bo rozumiem że go jeszcze nie ma. Dowiedz się czy jego budynek jest na prawdę zabytkowy - jaki ma status. Jeśli zastosujesz piec CO/CW to możesz sobie zrobić długi komin na kilka metrów.
 14. A po co chcesz to legalizować źle jest ?
 15. Ja widzę takie rozwiązanie, że powinieneś zbudować ten budynek wewnątrz stodoły. Wystarczy że wymurujesz ścianę 3m wysokości. Zrobisz strop drewniany i wyremontujesz dach oraz to co jest powyżej 3 metrów. Będziesz miał dodatkowo stryszek na warsztat lub składzik. Należy napisać opis zamierzenia dodać rysunki dokument potwierdzający stosunek własności. Ja bym to nazwał rewitalizacja zabytkowego budynku stodoły. Należy uzasadnić że przestrzeń składowania przenosi się na piętro aby zwolnić pater na cele gospodarcze lub usługowe. To może wyjść bardzo fajnie tylko się nie wolno załamywać a pisać p
×
×
 • Utwórz nowe...