Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Kornik

Uczestnik
 • Posty

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kornik

 1. Raczej chodzi o to by myszy bały się kota, nie odwrotnie.
 2. To coś nowego. I płaci się od ścieków odprowadzanych do kanalizacji?
 3. Powinno być "po długotrwałym kontakcie z azbestem". I zdaje sobie sprawę że jeden organizm reaguje tak inny inaczej. Nie da się jednak ukryć że jest to zagrożenie.
 4. na pewno nie trzeba wprowadzać zmian do projektu?
 5. A szkoda. To wielki honor gdy kot dzieli się łupem.
 6. Dom jest duży a to się liczy. Będzie trochę zabawy z remontem, jak nie jest zawilgocony to nie powinno być większych problemów. I tam chyba jest klasyczny strych? To jest to czego brakuje w nowoczesnych projektach.
 7. Trudno znaleźć kogoś kto zgodzi się na składowanie. Wszędzie słyszę o "ograniczonej powierzchni magazynowej". A wynajęcie magazynu jest nieopłacalne.
 8. Wolny czas i wiedza. Tego mi brakuje i o dachu myślę ze strachem.
 9. Szef który przyzwala... to ile jego firma przetrwa na rynku z flejtuchami zamiast pracowników?
 10. Skąd ta lista? Jej punkty są zupełnie pomieszane jak w quizie u kiepskich. Bardzo cenię wypowiedzi adamisa jest to mądry i fachowy człowiek ale ten azbest o jakaś obsesja. Skoro ludzie umierają po kontakcie z azbestem, nie wszyscy i nie od razu, a wiemy że od leczenia ważniejsze jest zapobieganie to czemu nie zedrzeć tego azbestu z dachów ,profilaktycznie. Nie powiem że to nic nie kosztuje . Gdzieś czytałem że Unia daje na to dopłaty jakieś więc chyba pieniądze są?
 11. Jeśli wykonawca nie dodał klauzuli o wzroście cen do podpisywanej umowy wiedząc, że ceny u nas lubią rosnąć, to można przypuszczać, że materiały miał już kupione i w magazynie. A materiałów gorszej jakości my możemy nie przyjąć. Dziwny ten wykonawca.
 12. Ostatecznie zdecydowałem się na projekt typowy. Mniej pieniędzy płacę za sam projekt a zabawa z budowaniem ta sama.
 13. Dziecko ma zdrowy kręgosłup. Jak skończy szkoły też będzie narzekało.
 14. Stodoła przerabiana na domek? Pomysł fajny tylko za ok 2 tys masz gotowy projekt z pracowni, jakiś tysiąc zapłacisz za rozebranie stodoły i 7 tys zostaje ci na fundamenty itp. Niestety za nietypowe rozwiązania każą nam przepłacać. Mi się marzyło przerobienie starego młyna. Jak mi architekt zaczął wyliczać koszty, marzenia odłożyłem na półkę.
 15. Kornik

  malowanie drewnianych schodów

  Papier? Papier ścierny? Czy może wygładzić schody tak jak po cyklinowaniu?
 16. Czy mogę je cyklinować? Rodzina mi to odradza ; mówią że to za trudne dle cykliniarza i że lepiej samemu. Nie wiem jak "samemu" Proszę oradę.
 17. Kornik

  Zlew pod oknem?

  Jeśli chcemy zlew pod oknem to jaką baterie najlepiej kupić? Zwykła czyli wysoka może przeszkadzać przy otwieraniu okna.
 18. Kornik

  warstwy podłogi

  Styropian na ścianie też wymaga foli izolacyjnej?
 19. Tylko że czasami mamy mało miejsca i nie ma wyboru. Dlatego najlepiej od razu zaplanować dużą kuchnię. W końcu to my budujemy.
 20. Ta łazienka (na zdjęciach) jest opisana jako średniej wielkości. Wygląda nieźle. Tylko kolory mi się nie podobają.
×
×
 • Utwórz nowe...