Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

MMMazur

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O MMMazur

 • Ranga
  Początkujący
 1. MMMazur

  Remont Domu

  Zaprosiłem firmy dekarskie i każdy mówił że krokwie dadzą radę. Ta wiadomość bardzo nas ucieszyła. Dwa tygodnie później 15.01.2007 przystąpiliśmy do remontu dachu. Więcej zdjęć na http://picasaweb.google.com/MagdaMirekM
 2. MMMazur

  Remont Domu

  Wszyscy stwierdzili że za takie pieniądze to okazja więc skuszeni tymi informacjami zdecydowaliśmy się podpisać wstępną umowę. I tu się zaczęło bo jest to dom na ziemi rolniczej więc banki nie chcą udzielać pożyczek na takie nieruchomości. I co jedyny PKO BP zdecydował się dać taki kredyt. Na tę decyzję czekaliśmy dość długo. A my byliśmy napaleni na ten dom. Najpierw papiery!!!!!!!!!!!! Ustaliliśmy że ten dom nie jest zapisany w rejestrze zabytków. Sprawdziliśmy czy nie widnieje na nim żaden kredyt hipoteczny. Patrzyliśmy czy przypadkiem nie ma wpisanej służebności. Dopiero po tych czynnościach przystąpiliśmy do podpisania warunkowej umowy notarialnej i tu znowu nerwy.
 3. Rozpoczynamy remont starego domu. Taką decyzję podjęliśmy wspólnie. Teren ciekawy bo koło lasu bukowego. Działka duża 1h. Zaczęliśmy od przeprowadzenia ekspertyz. Najpierw sprowadziliśmy rzeczoznawcę budowlanego a potem projektanta z konstruktorem. To wszystko odbyło się przed zakupem!!!!!
×