Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

moraweczka

Uczestnik
 • Posty

  178
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez moraweczka

 1. To chyba będzie najkorzystniejsze rozwiązanie dla mnie, zastanawiam się tylko jak niskie powinno być?
 2. O..... Tym drzewkiem byłabym tez zainteresowana, ciekawe tylko, jakie ma wymagania glebowe????
 3. No właśnie nie bardzo mam gdzie. Praktycznie cały teren wokół tarasu to kostka brukowa, chciałam trochę rozweselić ten teren roślinnością w donicach.
 4. Może czasami warto poszukać, w tej sytuacji trud na pewno by się opłacił
 5. Widocznie Jagódka jest ewidentnym przykładem na to,że pozory mylą
 6. Moim zdaniem maruda zawsze pozostanie marudą, nic tu nie pomoże nadmiar wiedzy, bo marudzenie (zrzędzenie jak kto woli)wynika z charakteru danej osoby, a nie sytuacji, w jakiej się znalazła(od reguły oczywiście czasami są wyjątki).
 7. Moja znajoma chciałaby ogrodzić działkę wypoczynkową. Jak sądzicie, co się lepiej sprawdza i oczywiście szybciej zakłada:- panele z siatki czy siatka z rolki?
 8. Często jest tak,że jeśli nie wykończysz czegoś od razu, to później bywa z tym różnie...są ważniejsze wydatki, albo się już nie chce...
 9. Zakończenie komina zrobiłabym z cegły pełnej i lepiej rozplanowałabym instalację kanalizacyjną pod posadzką...to chyba tyle
 10. Możesz je kupić na Allegro- w przedziale cenowym od 20do 80 złotych.
 11. Boisz się,że jak zaśniesz, przyśnią Ci się łabędzie?
 12. Zgadzam się, ale niech to będzie wzór z katalogu, który mi się podoba, a nie komuś, kto nie będzie mieszkał w tym mieszkaniu.
 13. Myślę,że lat 80 i 90. Wtedy każdy miał firanki i im bardziej były one dekoracyjne(kwiaty, łabędzie itp),tym lepiej .
 14. "Wolnoć Tomku w swoim domku"- każdy powinien urządzać mieszkanie w taki sposób,aby czuć się w nim dobrze, a nie tak,żeby sprostać gustom innych osób (bo to i tak w końcowym efekcie nie jest możliwe . Zawsze znajdzie się ktoś, kto powie :"bardzo ładnie...ale....")
 15. Masz rację- kobiet są przezorne i zapobiegliwe Ja na przykład spać bym nie mogła , mając świadomość,że pranie już uprane, a nie niewywieszone...a mogłoby już schnąć
 16. Ja też je lubię-szczególnie te o liściach sezonowych.Dobrze,że są mało wymagające co do gleby, bo słyszałam opinię,że berberysy zimozielone są znacznie bardziej wymagające. Wymagają gleb żyznych i większej wilgotności powietrza.
 17. Jak sądzicie,co będzie najlepsze, żeby zbytnio nie zeszpecić sobie zieleni??
 18. Mam takie pytanie: czy w donicach na tarasie trzeba sadzić jakieś szczególne odmiany iglaków, czy mogą być to te, które sadzi się w ogrodzie?
 19. Widziałam ogród,w którym przeważały rośliny o dekoracyjnych liściach. Spodobał mi się bardzo z tego względu,że te liście w przeciwieństwie do kwiatów nie przekwitają, dzięki czemu mogą być dekoracją przez cały sezon.Zastanawiam się tylko, czy tego rodzaju ogród nie jest bardziej pracochłonny od tradycyjnego i jakie rośliny idealnie by się do tego nadały?
 20. Twoi siostrzeńcy byli nieuważni- powtarzali ten film w Sylwestra albo Nowy Rok
 21. To zależy kto co lubi...ja biegać nie lubię, a już na pewno nie przed pracą- wolę godzinkę dłużej pospać
 22. Myślę,że po ilości powtórek, które były w telewizji, seria ta nie należy do gatunku ulubionych każdego z nas
 23. Widocznie takie huśtawki ze względów bezpieczeństwa warto przytwierdzać do podłoża.
 24. Można ogrodzić działkę zwykłą siatką leśną (koszt ok 350 złotych). Słupki można zrobić ze stempli.
 25. No tak, ale za to jakie wrażenia z wycieczki -bezcenne
×
×
 • Utwórz nowe...