Skocz do zawartości

Spirulina

Uczestnik
 • Posty

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Spirulina

 1. W programie MdM można kupić też dom. Jednak pytanie - czy jeśli jest się singlem to pakować się w dom o maksymalnej powierzchni, czyli 110 m2, czy lepiej coś mniejszego? Pytam, bo nie wiem, czy w przyszłości, kiedy będzie rodzina to 60 - 80 m2 będzie wystarczające, szczególnie przy dzieciach. Jaka powierzchnia jest wymagana / najlepsza, aby żyć komfortowo z jednym dzieckiem w domku? Macie doświadczenia w temacie?
 2. Hmmm... ale parasole to artykuł sezonowy, więc może akurat nie należy ich szukać w marketach, bo tam ekspozycja zmienia się wraz z sezonem. Jeśli poza nim chcesz kupić parasole ogrodowe to szukaj raczej w sieci, bo tam łatwiej namierzysz je przez cały rok. Może też trafi się jakaś promocja. Chociaż tutaj sprawdza się raczej teoria, że cena idzie w parze z jakością, więc nie warto oszczędzać.
 3. A co wyróżnia smak tych dań? Dlaczego są inne?
 4. Nie za bardzo przepadam za firanami, ale nie chcę też zupełnie niezasłoniętych okien zostawić. Czy pozostają wyłącznie rolety, czy macie jeszcze jakieś pomysły?
 5. Ja bez względu na cenę chciałabym wiedzieć, skąd mam mozaikę w kuchni, jakby zapytał znajomy ;)
 6. Dla takiego chłopaka to najlepiej pomyśleć o jakiejś imprezie tematycznej: pirackiej, inspirowanej ulubionym filmem czy książką. To zawsze wypala, a dzieciaki super fajnie się bawią na takich imprezach. Możesz też zlecić przygotowanie takiej fiesty jakiejś firmie zewnętrznej. I po bólu ;)
×
×
 • Utwórz nowe...