Skocz do zawartości

dr House

Uczestnik
 • Posty

  60
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez dr House

 1. Użyłem skrótu myślowego. Wszystkie to nie, ale te główne typu lodówka, piekarnik czy zmywarka - tak. Arlekin, a co masz w planie wymieniać?
 2. Jeśli chodzi o mnie to ja kieruję się jedną konkretną marką, do której jestem przywiązany, i której jestem w stanie zaufać, że posłuży mi na lata.
 3. Taki domek pod ziemią to super sprawa, na prawdę ładny jest. A basen tam jest?
 4. Mamy przygotowany fundusz na parowy, zdecydowaliśmy się na taki model. Czyli mówisz, że w tym przypadku cena "nie gra roli"?
 5. No właśnie to mi się podoba, że można pec z "pomocą" pary, to bardo ciekawe rozwiązanie jak dla mnie ;)
 6. Z tego co wiem to jakieś super hiper umiejętności nie są nam potrzebne, na forach innych piszą żeby zastanowić się nad kupnem piekarnika z elektroluxa. W sumie znana firma, kojarzę ją od dziecka.
 7. retrofood, lanserstwo to nie nasza domena. Drillo, dobre parametry ma ten piekarnik co linka do niego podałaś, i drogi też strasznie nie jest patrząc na ceny innych modeli. Masz taki piekarnik?
 8. Piekarnika takiego zwykłego używamy rzadko, zawsze gotuje się na gazie.
 9. Mam dylemat. Nasz obecny piekarnik dokonuje już powoli żywota w związku z czym zaczynamy z małżonką rozglądać się za jakimś nowym sprzęcikiem. Przeczytaliśmy ostatnio o piekarnikach parowych, ale całe swoje życie pichciliśmy na zwykłym - nieparowym. Jak myślicie, jaki lepiej kupić?
 10. Nie ma wstęg, nie ma fanfarów, a biesiadę to na 11 listopada ze strażakami. Pracowałem w wydziale nieruchomości, i razi mnie ten brak niewiedzy.
 11. Myślę, że jest taka możliwość. Najlepiej będzie jak informacji zaczerpniesz w wydziale geodezji w urzędzie miejskim.
 12. U mnie w większosci są garnki emaliowane, oraz teflonowe. Takie, które zostały przedstawione przez autora tematu też są ładne.
 13. Ten kamień zawsze mi się podobał, aczkolwiek dużo osób stosuje taką aranżację. Ale to drewno też mi się podoba, nie jest takie oklepane.
 14. Drabinki to dobre rozwiązanie. A nie ma szans na jakiekolwiek porozumienie?
 15. Nieźle, pierwszy raz w życiu widzę takie cudo. Na prawdę jest to bardzo ładne!
 16. W Dobromirze w Oświęcimiu taką widziałem. Poszukaj w tym sklepie.
 17. Są trwałe, nie można się przyczepić. Wygląda to też ładnie i estetycznie.
 18. Do malowania parkietu są odpowiednie narzędzia, zapytaj w sklepie, ktoś na pewno ci doradzi.
 19. Szkatułkę na biżuterię, ale chyba dla słonia. Mógłbym do niej cały wejść. Ale jest w złym stanie, dzisiaj ją oglądałem.
 20. Na działce o przeznaczeniu rolnym nie da rady nic zbudować.
 21. Idziesz do urzędu gminy, do wydziału gospodarki nieruchomościami gdzie dają ci wniosek o przekształcenie tejże działki. Taki projekt zawiera ogólne informacje dotyczące działki, kształt, powierzchnia etc. Wniosek zawierać musi również szkic budynku jaki zamierzasz tam budować, nie sa to jednak mapki. Po protu szkic taki mniej więcej.
 22. Szerokość będzie sprawdzana dokładnie. Na odbiór mostka przyjeżdża urząd miasta i gminy, wydział gospodarki nieruchomościami.
×
×
 • Utwórz nowe...