Skocz do zawartości

pezetek

Uczestnik
 • Posty

  75
 • Dołączył

 • Ostatnio

pezetek's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

1

Reputacja

 1. Miałem tu na myśli wzięcie pod uwagę całego nakładu finansowego + wpływ na samopoczucie.
 2. Moja obecna nie maluje paznokci, ale zmywarki też docenia.
 3. Albo zasięgnąć rady znajomych, od czego też mamy te wszystkie facebooki? Zawsze to pewniej jak nam ktoś kogoś lub coś poleci niż brać z łapanki.
 4. To jest myśl. Teraz to zabawne, ale pamiętam że jako dzieciak miałem swego czasu taki okres, że wierzyłem w przysłowia i zawsze starałem się stawiać prawą nogę przy wstawaniu z łóżka. Oczywiście postawienie lewej już z miejsca mnie złościło i wprawiało w zły humor, więc to przysłowie w moim przypadku działało.
 5. Moja była dziewczyna była fanką zmywarek, bo dzięki nim nie niszczył jej się lakier na paznokciach.
 6. Więcej czego? Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, więc sam wybierasz sobie kobiety-zołzy. Rób tak dalej, będzie więcej normalnych dla mnie.
 7. Dla niektórych PRL jest całym światem. Kuchnia- jedzenie, łazienka- mycie. Ja bym użył słowa logiczne zamiast naturalne.
 8. Chce to niech ma. Ja chciałbym zobaczyć jak to komponuje się z resztą pomieszczenia. ;)
 9. Zaufaj ludziom, a szybko znajdzie się ktoś, kto to wykorzysta. Nie bez powodu krążą różne dowcipy o budowlańcach. Nie twierdzę, że każdy taki jest, jednak trochę za często trafią się fuszerki.
 10. Za tanio mi wygląda i kosztuje. Jednak jestem zdania, że za porządny odkurzacz wodny, to trzeba te kilka tysięcy zapłacić (raz i na jeden, nie kilka razy i na kilka).
 11. Dziwi mnie to, że nikt jeszcze nie przeprowadził jakiegoś testu porównawczego, który rodzaj oświetlenia jest najbardziej wydajny. A może przeprowadził?
 12. Skóra naturalna jest też droga i jak dla mnie niezbyt przyjemna. Mam co prawda skórzane fotele, ale koniecznie muszę je nakrywać narzutą, tak nieprzyjemnie mi się siedzi na czystej skórze. Plus jest taki, że narzutę idzie szybko wrzucić do pralki i przeprać, a z tapicerowaną tkaniną nie da się już tego zrobić i bez odpowiedniego odkurzacza ani rusz. Co w praktyce oznacza kolejny wydatek, więc ostateczna cena mebli skórzanych wcale nie wychodzi tak drogo. Każdy powinien więc brać to, co mu się podoba najbardziej.
 13. Ja bym jej w ogóle nie robił pod odcień czegokolwiek. Uważam, że podłoga nie powinna rzucać się w oczy, ma wyglądać schludnie nawet po kilku dniach bez mycia i ma być w tonacji pomieszczenia. Tyle.
 14. Przynajmniej wiadomo kogo winić, jak dach zaczyna przeciekać. ;)
 15. @demo - ściana wygląda ok, ale teraz sobie uświadomiłem, że mi do cegły pasuje jedynie drewniana podłoga.
×
×
 • Utwórz nowe...