Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

Zygul

Uczestnik
 • Posty

  3939
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Zygul

 • Ranga
  zaczarowany ołówek

Ostatnio na profilu byli

3971 wyświetleń profilu
 1. podpinając się pod temat... odbieram cyfrową naziemną dzięki antenie pokojowej ze wzmacniaczem, telewizor z tunerem MPEG-4, wszystko działa bez zarzutu... chciałbym jednak także mieć możliwość oglądania TV na komputerze PC, czy ktoś już może próbował jak sprawdzają się tunery USB (takie do 100zł) z własną antenką, czy bez podpięcia do instalacji antenowej to ma szansę działać na akceptowalnym poziomie?
 2. mądrego to aż miło posłuchać nie należy nigdy przechowywać niczego ważnego na C, jeśli na C jest Windows (czy inny OS) jakakolwiek awaria systemu operacyjnego wymagająca ponownej jego instalacji zamaże wszystko na C jeśli dane są na innych partycjach (bo to wciąż jeden i ten sam fizyczny dysk) to da się je potem odczytać bez kłopotu jeśli awarii ulegnie dysk, tracimy wszystko ze wszystkich partycji (C, D, E ...) backup na płytki DVD - zawsze wskazany!
 3. toast za tych co imprezują...
 4. ja smaruję tym: Sadolin Classic HP - Impregnat Powłokotwórczy http://www.sadolin.pl/produkt/elementy-fas...domki-drewniane ale po 4-5 latach olchowe sztachety usieczone przez deszcze trzeba ponownie przemalować