Skocz do zawartości

Zygul

Uczestnik
 • Posty

  715
 • Dołączył

 • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

4 601 wyświetleń profilu

Zygul's Achievements

Aktywny

Aktywny (3/4)

0

Reputacja

 1. oczywiście, mam taką w kotłowni własnie, wpuszczoną w ścianie...
 2. Cześć, skorzystam z obecności osób znających temat wentylacji... Potrzebuję w piwnicy "dołożyć" wentylację do pomieszczenia, które go nie posiada. Ściany piwnicy wychodzą około 50cm ponad poziom gruntu, więc jest miejsce by się przebić na zewnątrz. Ściany są szerokie (trójwarstwówka ze styropianem po środku i bloczkami betonowymi z zewnątrz i wewnątrz) Pytanie jest następujące: czy są na rynku jakieś gotowe rozwiązania, do umieszczenia w takim przebitym kanale, w sensie imitujące konstrukcyjnie tzw "zetkę", lub z ew. blokowaniem przepływu powietrza w jedną ze stron? byłbym wdzięczny za jakiś link..
 3. Dorzucę smutny argument, ale jeśli włamanie to zazwyczaj przez drzwi tarasowe, zwłaszcza gdy skrzydła bez słupka środkowego. Warto przemyśleć i pod tym kątem.
 4. podpinając się pod temat... odbieram cyfrową naziemną dzięki antenie pokojowej ze wzmacniaczem, telewizor z tunerem MPEG-4, wszystko działa bez zarzutu... chciałbym jednak także mieć możliwość oglądania TV na komputerze PC, czy ktoś już może próbował jak sprawdzają się tunery USB (takie do 100zł) z własną antenką, czy bez podpięcia do instalacji antenowej to ma szansę działać na akceptowalnym poziomie?
 5. mądrego to aż miło posłuchać nie należy nigdy przechowywać niczego ważnego na C, jeśli na C jest Windows (czy inny OS) jakakolwiek awaria systemu operacyjnego wymagająca ponownej jego instalacji zamaże wszystko na C jeśli dane są na innych partycjach (bo to wciąż jeden i ten sam fizyczny dysk) to da się je potem odczytać bez kłopotu jeśli awarii ulegnie dysk, tracimy wszystko ze wszystkich partycji (C, D, E ...) backup na płytki DVD - zawsze wskazany!
 6. ja smaruję tym: Sadolin Classic HP - Impregnat Powłokotwórczy http://www.sadolin.pl/produkt/elementy-fas...domki-drewniane ale po 4-5 latach olchowe sztachety usieczone przez deszcze trzeba ponownie przemalować
×
×
 • Utwórz nowe...