Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Shaggi

Uczestnik
 • Posty

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Shaggi

 • Ranga
  Początkujący
 1. Witam, nie znalazłem odpowiedniego tematu, wiec spróbuję tu. Czy takie mieszanie materiałów ociepleniowych jest zgodne ze sztuką budowlaną?
 2. W pierwszej kolejności trzeba by ustalić, co jest przyczyną problemu - nieszczelności izolacji na płycie balkonowej, a może źle osadzone okna balkonowe? Od tego zależy sposób naprawy usterki.
 3. No właśnie ciekawe - te 90% to jakieś oficjalne dane? To rzeczywiście byłoby sporo. Ale z moich obserwacji wynika, że wielu ludzi na taki luksus niestety nie stać.
 4. Super mem Teraz ludzie są tak kreatywni, że można znaleźć odpowiedni obrazek na każdą okazję
 5. Nie no, skoro wiele bram sprzedawanych jest bez napędu, to znaczy, że częsć ludzi jednak rezygnuje z takiej wygody. A wtedy ciężar bramy ma jednak znaczenie. A co do tych problemów z parkowaniem w garażu z dwiema mniejszymi bramami to zgoda, ale myślałem, że dotyczy to tylko (bez urazy) kobiet
 6. Chyba nikt nie wspomniał też o tym, że mniejszą bramę można nieco szybciej otworzyć, bo jest lżejsza.
 7. Niestety, ale sam widziałem taką fuszerkę, więc to chyba nie jest rzadko spotykany problem.
 8. Tutaj ciekawy film instruktażowy w temacie, niekonwencjonalnie zrobiony: https://www.youtube.com/watch?v=Gqyn2Vf7bvY
 9. Być może czytaliśmy różne wypowiedzi? W każdym razie ja odnosiłem się KONKRETNIE do tej, w której była mowa o naturalnym starzeniu się i ani słowa o zdarzeniach losowych czy dzieciach...
 10. Równie interesujące podejście! Załóżmy, że ludzie żyją średnio 70-80 lat, a problemy z chodzeniem mają średnio w ostatnich 10-15. A teraz załóżmy, że w tym samy wieku zaczynają się (starcze) problemy ze wzrokiem. Czy to znaczy, że przez 50-60 lat nie powinienem czytać, żeby przez ostatnie 10-15 lat życia nie chodzić w okularach?
 11. Z kolei Amerykanom, którzy wiadomo czym się żywią i jak duże mają domy, schody jakoś nie przeszkadzają
 12. Ciekawa opinia. Np. z Anglii średnia powierzchnia domu ma poniżej 80 m2, a większość z nich jest piętrowa. Co prawda wiele z nich to szeregowce i ceny gruntów też robią swoje, ale chyba panują tam po prostu inne obyczaje.
 13. Skoro koszty nie grają roli, to chyba łatwiej będzie zdemontować schody i na nowo rozwiązać to tak, żeby nie przylegały do ściany, niż rozbierać ścianę...
 14. No tak, ale z wypowiedzi administracji wynikało, że założenia nowego prawa są bardziej ambitne, niż uporządkowanie drobnych spraw.
 15. Pewnie gościowi o ciekawym nicku AZBEST NIE JEST SZKODLIWYM DOCIE chodziło o płyty elewacyjne z azbestu...
×
×
 • Utwórz nowe...