Skocz do zawartości

daggulka

Uczestnik
  • Posty

    20 242
  • Dołączył

  • Dni najlepszy

    106

daggulka last won the day on kwietnia 18

daggulka had the most liked content!

2 obserwujących

Aktyw

  • Punkty pozostałe
    2257

Ostatnio na profilu byli

56 432 wyświetleń profilu

daggulka's Achievements

Ostoja forum

Ostoja forum (4/4)

1k

Reputacja

  1. Tiiiiaaaaaaa Staraliśmy się z Michałem powiadomić wszystkich .... a nawet więcej
  2. Mam wrażenie, że ludziska nasze kochane jakby odsunęli na plan dalszy przyjemność czerpania dobrej energii ze spotkań z forumowymi przyjaciółmi. A przecież to sama radość Kasa niewielka, miejscówa spoko, daleko większość z nas nie ma (Bajbaga ma najdalej, a zawsze jest). W pakiecie fajne pogaduchy, utrzymanie relacji (już prawie rodzinnych) ... po prostu bycie .... w dobrym towarzystwie z fajnymi ludźmi. Zapomnienie o pracy, przegadanie trosk i radości w bardzo bezpiecznym, dobrze znanym i swojskim gronie .... psychoterapia może się schować Wiecie, po czym poznać przyjaciela? Po tym, że nawet jeśli nie widzę go rok, to siadamy i gadamy, jakbyśmy się widzieli wczoraj. I tak właśnie jest na letnim zlocie. Za nic bym tego nie oddała i jest mi strasznie smutno, że ludziska nasze ..... zapomnieli i odsunęli te fajne emocje na dalszy plan
  3. Wszyscy dostali wiadomość tak naprawdę z dwóch źródeł .... ode mnie i Michała Kwestia tego, że ktoś mógł zmienić numer telefonu lub nie zagląda na messengera Dlatego już na początku wątku prosiłam ludzisków o dodatkowy kontakt, czyli każdy do każdego
  4. Też się zastanawiam .... wiedzą. Smuteczek Dzwoń, namawiaj Masz dar przekonywania Lista jeszcze otwarta, Kochani ! Przedłużamy termin rezerwacji, gdyż jest jeszcze 10 wolnych miejsc
  5. Ja też do Niego pisałam, ale się dotąd nie zdeklarował Czekamy. Jeszcze sporo osób nie ma na liście A zawsze (lub przeważnie) byli
  6. Przypominam, że termin rezerwacji miejsca na zlocie mija 5 kwietnia Kto się jeszcze nie zapisał - już czas
  7. Została jeszcze połowa miejsc ..... kto chce jechać, niech się nie ociąga Miejscówka pierwsza klasa i fajni ludzie Tylko brać ! Celem zachęty zamieszczam kilka fotek z ubiegłorocznego zlotu, który odbył się w tym samym miejscu Dla chętnych, którym mało wrażeń - w okolicy jest od groma zamków do zwiedzania i zalew Poraj, czyli możliwość wypożyczenia pojazdów pływających
×
×
  • Utwórz nowe...