Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: LUXMAL


Recommended Posts

  • 2 lata temu...
Gość Norbert
Świadczę usługi w zakresie remontów i wykończeń - farby sprzedawane przez firmę Luxmal nie odpowiedają wzornikowi kolorów i bardziej wymagający klienci to zauważają, a ja mam kłopoty z zapłatą bo ściany mają nie taki kolor.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
A która gotowa farba jest identyczna jak na wzorniku ??
Wszystko jest drukowane czy to wzorniki czy katalogi i nic nie jest identyczne. A czy Pan fachowiec potrafi wytłumaczyć klientowi czemu na ścianie jest inny kolor? Gotowe czy to mieszane są bez różnicy i tak na ścianie nie wyjdzie identyczny kolor!
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Tadeusz Głownia-właściciel
Bardzo proszę nie wstydzić się, zgłaszać reklamacje najszybciej jak jest to możliwe. Rzadko się zdarza aby klient nie miał racji.
Proszę o krótki opis zdarzenia,czego się domaga , potwierdzenie zakupu i resztę produktu w celu potwierdzenia z naszym archiwum ,które przechowujemy 2 lata i jest dostępne dla naszych klientów. Obecnie opracowaliśmy własny wzornik kolorów , malowany naszą farbą ,,PASTEL MAT" aby zminimalizować różnice chociażby w połysku który zmienia kolor,ale nie tylko on ma wpływ .Na świecie jest około 30 tysięcy różnych surowców do produkcji farb które w mniejszym lub większym stopniu wpływają na kolor.Jednakże proszę nas sprawdzać bo zanim wyjdzie farba z magazynu musi zostać wymalowana w zeszycie ,a suszenie odbywa się kilkadziesiąt sekund,co zaoszczędzi nam wszystkim kłopotu.Każde zgłoszenie wpływa w jakimś stopniu na poprawę naszych usług.Wiosną 2014 będzie 2 edycja wzornika i wszystkie współpracujące FIRMY otrzymają wzornik.Każdy ma prawo popełnić błąd lecz musi mieć szansę go naprawić lub ponieś konsekwencje.
Tadeusz Głownia-włąścicil
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 8 miesiące temu...
Gość Jacek
Namówiłem swojego czasu P.Tadeusza ,do wymalowania mojego domu-Tego nie da się opisać-w 2 słowach-najwyższa półka.To nie jest malarz,producent czy przedsiębiorca. Przede-wszystkim to PASJONAT
Pozdrawiam Jacek-zwykły klient
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Robię listę rzeczy, które muszę spakować na tygodniowy wyjazd pod namiot, aby pobyt był maksymalnie komfortowy. Stacjonować będę na polu namiotowym z dwoma dużymi węzłami sanitarnymi (toalety+prysznice) Nie chciałabym obudzić się na miejscu z brakiem czegoś, czego kupienie będzie problematyczne na miejscu. Jeśli przyjdzie wam do głowy coś, co jest ważne, a przegapiłam, albo może ułatwić pobyt, proszę o info namiot - to najważniejsze, już kupiony Taki:  https://www.decathlon.pl/p/namiot-kempingowy-quechua-arpenaz-4-1-f-b-4-osobowy-1-sypialnia/_/R-p-177332 materac + śpiwory stolik +  krzesła niewielka tekstylna szafa turystyczna na ubrania spray przeciw owadom elektrofumigator turystyczny na komary w namiocie mini-regalik składany z trzema poziomami - postawię obok materaca, będzie można na nim położyć okulary, telefon, książkę lampki LED na baterie do zawieszenia pod sufitem zatyczki do uszu zestaw turystycznych garnków, naczyń i sztućców + kuchenka turystyczna krem z filtrem mokre chusteczki (te dla dzieci są bardzo uniwersalne) odzież na każdą pogodę klapki gumowe duże stojące lusterko ręczniki własnej roboty zestaw solarny do "robienia" prądu + akumulator powerbank Tyle mi przychodzi do głowy .... coś pominęłam? Rady wskazane .... sto lat nie byłam pod namiotem
    • Czy wyjazd pod namiot osoby z entomofobią może się udać? Odpowiedź: musi się udać, gdyż namiot już zakupiony, a termin urlopu zaklepany. Przeszkodą jest tylko lęk przed owadami Wnętrze namiotu przed komarami zabezpieczy mi urządzenie zwane elektrofumigatorem turystycznym. Niewielkie, z wbudowanym wiatraczkiem i paskowym wkładem, nasączonym środkiem odstraszającym komary. Działa na baterie, co jest cennym rozwiązaniem na polu namiotowym z utrudnionym dostępem do prądu w gniazdku. Mam nadzieję, że da radę.   Ale co z owadami, dostającymi się do namiotu po ziemi? Mrówki, kleszcze ... i inne pełzające potwory. Wymyśliłam, że kupię granulat na mrówki i rozsypię w trawie dookoła namiotu, tworząc zaporę przed wszystkim, co pełza. Powstaje pytanie - czy to się sprawdzi, i co najważniejsze - czy to jest bezpieczne? Czy nie zatruję się?   Może ktoś podzieli się sprawdzonymi sposobami na owady na biwaku?  
    • Tyle, że taką perforację (potrzebną przecież), bardzo lubią osy na przykład.  kilka lat temu musiałem czekać na zimę, żeby dostać się do lampy umieszczonej zbyt blisko takich dziurek.
    • Można również zastosować podbitkę z blachy trapezowej TP-7P z perforacją, która może być wykonana na dowolny wymiar. Więcej informacji na naszej stronie internetowej:  https://pruszynski.com.pl/produkt/pokrycia-dachowe/podbitka/podbitka-z-blachy-trapezowej-tp-7p-z-perforacja/  
    • Przede wszystkim obróbka blacharska jest ewidentnie źle zrobiona, Chodzi o ten pas blachy nad rynną. On powinien kierować wodę do rynny, a chociażby na drugim zdjęciu widać, że woda spływa po nim na bok i dalej po ścianie . Bardzo możliwe, że akurat na tamtym rogu najlepszym wyjściem byłoby dodanie narożnika do rynny i przynajmniej jej kawałka na tej ścianie.  Na pozostałych zdjęciach widać zaś nawet zacieki na ścianie, na której jest rynna. Czyli ewidentnie pas nadrynnowy i rynna nie spełniają swojej roli. Ale patrząc na zdjęcia 3 i 4 nie ma się co temu dziwić. Czy tam krawędź obróbki rzeczywiście jest powyżej poziomu tarasu? Powinna być wpuszczona niżej, tak aby woda spływała po powierzchni tarasu, następnie na obróbkę i z niej do rynny.  Przecież tu nie ma żadnej skomplikowanej techniki. Warto wziąć  parę wiader wody i po prostu wylać je na taras przy krawędzi w tych krytycznych miejscach. Wtedy będzie bardzo dobrze widać którędy spływa woda i gdzie trafia w inne miejsca niż powinna. Dobrym przykładem jest ten kawałek obróbki ze zdjęcia 2. Przecież przy takim jej ukształtowaniu i braku rynny poniżej woda po prostu musi spłynąć z tej blachy na elewację. 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...