Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
dradzi

projektowanie -architekt wnętrz

Recommended Posts

Oferujemy projekty wnętrz w pełnym zakresie, kompleksowo wyposażając swoich partnerów tj.:
• Obiekty hotelowe i gastronomiczne
• Prywatne rezydencje i apartamenty
• Obiekty użyteczności publicznej
Kompleksowość naszej oferty oraz wysoka jakość usług zapewnia komfort i satysfakcję ze współpracy na każdym etapie realizacji inwestycji.
projektujemy wnętrza wykonując pełen zakres dokumentacji technicznej i wizualizacji przestrzennej zawierający:
[indent][/indent]
• rozplanowanie funkcji pomieszczeń w formie rzutów poziomych - rozmieszczenie ścian działowych oraz mebli i innych elementów wyposażenia,
• przekroje lub rozwinięcia ścian z uwzględnieniem kolorystyki, materiałów wykończeniowych i wyposażenia ,
• projekty sufitów podwieszanych,
• projekty łazienek,
• projekty zabudowy stałej - garderoby, systemy szaf, zabudowy G-K itp.
• dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia- farb (numery wg producentów), mebli, opraw oświetleniowych, tkanin, dywanów oraz innych elementów dekoracji,
• zestawienie powierzchni, ilości najważniejszych materiałów wykończeniowych,
• rysunki rozmieszczenia punktów oświetleniowych, włączników i gniazd wtykowych, punktów c.o., wod-kan i instalacji teletechnicznej, z uwzględnieniem kombinacji sterowania oświetleniem itp
• poglądowe wizualizacje przestrzenne wybranych pomieszczeń,
• wyceny i zamówienia materiałów, mebli itp.
• wizualizacje fotorealistyczne wybranych pomieszczeń,
• panoramy 3d wybranych pomieszczeń,
• projekt kominka
• projekty schodów / wykończenia schodów
• animacje wnętrz,
• projekty mebli na indywidualne zamówienie,
• projekty małej architektury

NADZOROWANIE: prowadzimy nadzory autorskie i inwestorskie.

KONTAKT: dradzi@wp.pl

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam, zamierzam wymienić okna w mieszkaniu znajdujących się w bloku na starej płycie na 3 piętrze. Dodam, że owe mieszkanie będzie na sprzedaż i nie jest robione typowo "pod siebie", lecz zależy mi na tym, aby okna dobrze się sprawowały i nie kosztowały fortunę, a przyszły właściciel był zadowolony i nie narzekał. Zgłosiłem się do kilku firm o wycenę i odezwała się większość, a ja wybrałem 3 z nich różniące się delikatnie ceną i producentem. Proszę o pomoc, gdyż okna to nie jest moja mocna strona. Poniżej dołączam załączniki do ofert. 1) Firma 1 https://imgur.com/a/YabWI3R - opis: Witam, przedstawiona oferta dotyczy okien firmy Drutex. Mamy tu profil 3-szybowy Iglo5Classic. Jeśli chodzi o współczynnik przenikania ciepła to jest on wyszczególniony pod każdą pozycją jako "Uw". Koszty obejmują ceny okien oraz pod spodem cenę usługi. Na początku przyjeżdżamy na pomiar, następnie jest wycena na podstawie naszych danych. Kolejny krok to podpisanie umowy i wpłata 50 % zaliczki, reszta po wykonaniu usługi. Czas realizacji to około 7 tygodni. Parapety nie są uwzględnione w tej ofercie. 2) Firma 2 https://imgur.com/a/QLkBs9q - opis: Producent okien Brodplast. Pracujemy na profilach Brugmann .Producent szyb Glassprodukt,okucia Sigenia.Oferta dotyczyła profil Brugman AD 73 mm ,Szyba 4TL-16-4FL-16-4TF o współczynniku UG 0,6.Jeśli chodzi o wentylację to okno posiada okucie uchylno -rozwierne .Można założyć wentylację oddatkową , czyli nawiewnik manualny lub higrosterowany.Ewentualnie by zmniejszyć współczynnik dla całego okna można zastosować ciepłą ramkę , czyli tworzywową w szybie.pozdrawiam 3) Firma 3 https://imgur.com/a/xpYqbxX - opis : w linku na zdjęciu
    • Gość Maciek
      Szkoda że wspomniany Majster Guru nie ma żadnego pojęcia o poprawnej hydroizolacji fundamentów
    • Witam, poszukuję wydajnego osuszacza powietrza do 55m2 piwnicy. Macie może coś do polecenia?  Cena: do 300zł
    • Mogę, ale wtedy się okaże że nie miałem racji, bo teraz już można prowadzić taką instalację z łącznikami w miedzi zaprasowywanej.  Tyle tylko że nie wszędzie u nas jest to honorowane i tyle, więc lepiej na wszelki wypadek w miedzi łączenia wykonywać lutem twardym.
    • Gość Inwestor
      Gotowy projekt: 3k, adaptacja drugie tyle. Projekt indywidualny zaczyna się od 100zł/m2 więc o ile nie budujemy klitki dla singla to gdzie tu logika
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...