Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
dradzi

projektowanie -architekt wnętrz

Recommended Posts

Oferujemy projekty wnętrz w pełnym zakresie, kompleksowo wyposażając swoich partnerów tj.:
• Obiekty hotelowe i gastronomiczne
• Prywatne rezydencje i apartamenty
• Obiekty użyteczności publicznej
Kompleksowość naszej oferty oraz wysoka jakość usług zapewnia komfort i satysfakcję ze współpracy na każdym etapie realizacji inwestycji.
projektujemy wnętrza wykonując pełen zakres dokumentacji technicznej i wizualizacji przestrzennej zawierający:
[indent][/indent]
• rozplanowanie funkcji pomieszczeń w formie rzutów poziomych - rozmieszczenie ścian działowych oraz mebli i innych elementów wyposażenia,
• przekroje lub rozwinięcia ścian z uwzględnieniem kolorystyki, materiałów wykończeniowych i wyposażenia ,
• projekty sufitów podwieszanych,
• projekty łazienek,
• projekty zabudowy stałej - garderoby, systemy szaf, zabudowy G-K itp.
• dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia- farb (numery wg producentów), mebli, opraw oświetleniowych, tkanin, dywanów oraz innych elementów dekoracji,
• zestawienie powierzchni, ilości najważniejszych materiałów wykończeniowych,
• rysunki rozmieszczenia punktów oświetleniowych, włączników i gniazd wtykowych, punktów c.o., wod-kan i instalacji teletechnicznej, z uwzględnieniem kombinacji sterowania oświetleniem itp
• poglądowe wizualizacje przestrzenne wybranych pomieszczeń,
• wyceny i zamówienia materiałów, mebli itp.
• wizualizacje fotorealistyczne wybranych pomieszczeń,
• panoramy 3d wybranych pomieszczeń,
• projekt kominka
• projekty schodów / wykończenia schodów
• animacje wnętrz,
• projekty mebli na indywidualne zamówienie,
• projekty małej architektury

NADZOROWANIE: prowadzimy nadzory autorskie i inwestorskie.

KONTAKT: dradzi@wp.pl

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dobra dzięki musze jutro dokładnie dopytać co on wlicza tam w cene
    • 3 tys też za dużo. Niech nic nie kupuje tylko niech ci da spis potrzebnego materiału i sam sprawdzisz sobie co ile kosztuje, koszt rurki alupexa średnicy 16 kosztuje około 3 do 5 zł za mb. Rura pcv śred 50 dł 2 m to cena około 10 zł. Policzysz i zobaczysz.  
    • Dom, nie blok trzeba będzie kuć, właśnie co do grzejnika zapomniałem spytać - ale napisał mi smsa z korektą że przysiadł i policzył i jednak twierdzi że w 5 klockach powinien się zmieścić z materiałem i robotą, co do listy materiałów to się umówiłem że on kupi co trzeba i da mi paragony a ja mu wtedy oddam. Tak więc ponawiam pytanie - tym razem 5 tysięcy? (tylko niewiem czy doliczał grzejnik) A hydraulik to raczej na fuche
    • Gość Max
      Bzdury właśnie wkopałem kabel nie mam projektu a w warunkach jest tylko że muszę doprowadzić przewód do skrzynki którą stawia elektrownia o której znajduje się licznik i zabezpieczenie tak jak u mnie 40 amper. Warunki przyłącza złożyłem na wniosek Obliczając wstępnie potrzebowali nadużycie i podtrzymaniu ich podpisałem umowę i tam było określony czas gotowości do zdjęcia mam tymczasową skrzynkę przewód kabel przepraszam wkopany w ziemię doprowadzony do skrzynki i właśnie wczoraj mi go podpięli na razie nikomu nic nie słyszałem nic nie robiłem i jest wszystko okej zostało opłacić i podpisać użytkowanie licznika i podobno oświadczenie o prawidłowym wykonaniu instalacji ha ha chociaż jej nie ma.. Mój inspektor oraz kierownik twierdzą że po nowych przepisach nie potrzeba oświadczenie elektryka tylko właściciel może czyli inwestor podpisać oświadczenie o prawidłowym wykonaniu instalacji.
    • Łazienka jest w bloku z wielkiej płyty, czy w domku? Kucie w nośnych ścianach? Te 4,5 tys na materiał to razem z grzejnikiem? Generalnie trochę drogo...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...