Skocz do zawartości

Okna WELET


Recommended Posts

Cytat

Poszukuję kogoś kto miał do czynienia z firmą WELET icon_eek.gif a właściwie z jej oknami oknami Al-drewnianymi? Czy są godne polecenia? Jak ich trwałość? Serwis?



Kiedyś to była znana i ceniona firma, ale dzisiaj..? Jeśli szukasz okien drewniano-aluminiowych to polecam Adpol albo Sokółkę - obydwa z energooszczędnymi oknami aktywnymi.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
[font="Times New Roman"][/font]
Ostrzegam przed Weletem wzięli ode mnie zaliczkę na wyprodukowanie okien i marne szanse na nie.

Okazuje się ze po firmie już biegają komornicy, a dyrektor pomimo próśb nawet się nie pofatygowal, aby mnie

poinformować, co się dzieje, żalosne jak można być takim nieuczciwym i pobierać zaliczki od nieświadomych klientów,

łatajac nimi długi firmy, wiedząc że firma jest w stanie upadłości i żadnych szans na produkcje okien już nie ma, takich to

od razu do prokuratury trzeba podawać za oszustwo i tak zrobię.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

[font="Times New Roman"][/font]
Ostrzegam przed Weletem wzięli ode mnie zaliczkę na wyprodukowanie okien i marne szanse na nie.

Okazuje się ze po firmie już biegają komornicy, a dyrektor pomimo próśb nawet się nie pofatygowal, aby mnie

poinformować, co się dzieje, żalosne jak można być takim nieuczciwym i pobierać zaliczki od nieświadomych klientów,

łatajac nimi długi firmy, wiedząc że firma jest w stanie upadłości i żadnych szans na produkcje okien już nie ma, takich to

od razu do prokuratury trzeba podawać za oszustwo i tak zrobię.




Człowieku o czym Ty piszesz TYPOWE ZACHOWANIE KONKURENCJI nie jesteś w stanie wygrać z WELETEM doświadczeniem ani wiedzą to rozsiewacz nieprawdziwe informacje.
Gdybyś miał choć odrobinę wiedzy nie pisał byś bzdur bo wiedział byś, że jeżeli do firmy wchodzi syndyk (a jest to urzędnik państwowy) to to czuwa na każdą wpływającą i wypływającą złotówka a bez jego wiedzy firma nie może wydać ani grosza.

Powiedz gdzie zamówiłeś okna, a może to nie Welet tylko jakiś pseudo pośrednik?

Zamiast pisać bzdury idź do prokuratury niech się zajmą sprawa.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...