Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

warunki techniczne przyłącza wod - kan


Recommended Posts

Witam. Chciałbym otrzymać jakąś poradę w następującej sprawie: otrzymałem promesę od lokalnego przedsiębiorstwa wod-kan na przyłączenie projektowanego domu do istniejącej w pobliżu sieci wodno - kanalizacyjnej. Do mojej działki nie przylega droga publiczna, mam ustanowioną notarialnie służebność oraz zgodę na prace związane z przyłączem. Po otrzymaniu decyzji o warunkach zabudowy, uzyskałem z tego samego przedsiębiorstwa warunki techniczne przyłączenia wod - kan wraz ze szczegółowym kosztorysem. W chwili obecnej po uprawomocnieniu się pozwolenia na budowę, przedsiębiorstwo wod - kan poinformowało mnie, że zamierza mi cofnąć warunki techniczne bez podania przyczyny i uzasadnienia. Czy mogą to zrobić? Jeśli tak, to czy muszę od nowa rozpocząć procedurę uzyskania nowego pozwolenia na budowę? Proszę o opinię w tym temacie.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warunki techniczne przyłączenia wydawane są na określony czas ważności - jeśli termin nie upłynął to cofnięcie dokumentu jest bezskuteczne. Co do pozwolenia na budowę - nie trzeba ponownie o nie występować, natomiast problem może pojawić się w chwili oddawania budynku do użytkowania.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Warunki techniczne przyłączenia wydawane są na określony czas ważności - jeśli termin nie upłynął to cofnięcie dokumentu jest bezskuteczne. Co do pozwolenia na budowę - nie trzeba ponownie o nie występować, natomiast problem może pojawić się w chwili oddawania budynku do użytkowania.Dziękuję bardzo za poradę. Moje warunki przyłączeniowe ważne są do kwietnia 2011 r. Pozdrawiam.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...