Skocz do zawartości

Deszczownica/deszczownia - warto?


Recommended Posts

Napisano
moje wujostwo ma dokładnie taką samą deszczownicę i również słuchawke prysznicowa. Jak u nich jestem bardzo lubie pod nia się myc, jest mocny strumień i leci prosto w dół a nie pod kątem.
  • 2 tygodnie temu...
Napisano
Dla mnie albo deszczownica z Omniresu za ok 500zł jeśli ktoś lubi lejek na głowę lub już na na wypasie Raindance z hansgrohe. Chyba na wszystko pomiędzy szkoda kasy.
  • 3 miesiące temu...
Napisano
Deszczownica jest fajna, jeśli ma się te dłuższą chwilę na relaks w łazience, ale nie do codziennego użytku, kiedy to czasem potrzebny jest nam szybciutki orzeźwiający prysznic bez moczenia włosów, itp. Polecam ją założyć, ale tylko razem z normalną baterią prysznicową, nigdy samej.
  • 3 tygodnie temu...
Napisano
Mi osobiście bardzo podobają się deszczownice bezpośrednio z sufitu, jednak bez zwykłej słuchawki się nie obejdzie. Jest ona po prostu praktyczna. W sumie to funkcjonalność była dla mnie najważniejsza, gdy urządzałam się w moim
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 lata temu...
Napisano
Moja żona nalega na remont łazienki. Przyznaję, że przydałoby się w niedługim czasie ją odnowić. Coraz częściej zastanawiam się nad zastosowaniem deszczownicy jako elementu nowoczesnego designu. "Deszczownica kreuje podobny efekt do spadającego deszczu ? krople wolno opadają na dużej powierzchni, dając przy tym relaksujący efekt". Mam nadzieję, że wpadając w relaksujący nastrój nie zużyjemy więcej wody ;)
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Napisano
Cytat

Ja wolę szybki prysznic, więc deszczownica nie jest mi potrebna.


Na szybko też może być przyjemnie... A deszczownica ma to do siebie, że jest po prostu bardzo miła dla ciała w użytkowaniu i stojąc przed wyborem mieć czy nie mieć - zdecydowanie mieć.
  • 3 tygodnie temu...
Napisano
Cytat

Ile zapłaciłeś? Bo z tego co widze to mają wysokie ceny...


Z promocji, niecały tysiąc. Deszczownica jest ekonomiczna, używamy ją już 5-ty rok.
Napisano
Grohe ma wysokie ceny, Roca zresztą też, ale mnie się podobają te ich produkty, szczególnie drugiej marki. Są ładne i najpewniej solidnie wykonane. Zresztą deszczownica sama w sobie jest sporo droższa od zwykłego natrysku prysznicowego, moim zdaniem jednak warto to rozważyć. icon_smile.gif
Napisano
Cytat

A z ciśnieniem na dwie słuchawki nie ma problemów?


W jednym czasie używa się tylko jednej końcówki, więc z ciśnieniem to problemów nie ma... Deszczownia + słuchawka prysznicowa, może być jeszcze z trzecią końcówką, czyli klasycznym "kranem", krótkim oczywiście. Też przydatne, np. do napełniania wiadra w saunie;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Szukam sposobu na czyszczenie historii kredytowej – ktoś testował?
    • Witam  Nie wiem jak zrobić podłoge z płyty OSB  Chodzi mi chce zerwac starą podłoge czyli warstwę betonu pod samą glebę bo jest wilgoci  Po zerwaniu chciałbym położyć płyte OSB na legary tylko jak to zrobić w podłodze idzie rura doprowadzejąca zimną wodę i odpływ a zależy mi na szybkiej pracy bo bym chciał zrobić remont całej kuchni jak najszybciej a wylanie całe wylewki i wyschnięciu trochę to zejdzie  Może ktoś mi podpowie jak to zrobić bezpośrednio na piasku czy zmieszanie piasek z cementem i położenie listw wogule jak to można zrobić od począwszy  Z góry dziękuję wszystkim za odp i pozdrawiam 
    • Ale j/w, jakby ten zasyp miał 20-30 lat, mógłby mieć znaczenie, ale tylko w przypadku pełnego obciążenia typu piętrowy dom zadaszony, gdzie konstrukcja tradycyjna np ze zwykłych pustaków waży ~50 ton. Ale tak jak autor napisał, że 3-4 lata, a rodzimy grunt jest tylko na środku tego obiektu, to j/w, ta obsybka nic nie wnosi. I to, że wyszczególnił z czego są zrobione ściany, że nie ma dachu, tylko samą więźbę, znaczy, że nic tej budowli nie grozi jak się jej odkopie ściany, które są tylko obsypane, a nie ubite. Autor zadecyduje sam, albo poczeka na poradę fachowca, bo ja tylko gdybam, ale zrobiłbym j/w. Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Niestety trzeba zacząć od własnej edukacji, czyli przy zakupie czegokolwiek najpierw powinniśmy zastanowić się, co z tym zrobimy potem, jak się zużyje, znudzi itd.   Na przykładzie papy, ja bym jej nie kupił, nawet za 1 zł całej rolki, bo potem jest problem, trzeba sporo zapłacić, żeby się tego po latach pozbyć, jest alternatywa np. blacha trapezowa, którą oddajemy na złom i jeszcze mamy zwrot na paliwo za transport. 
    • 1. Jeżeli jest taka możliwość to tak, najprostsza metoda wibrowania to opukiwanie szalunków młotkiem, użycie wibratora powierzchniowego, najlepiej wibratora pogrążanego.   2. Jest w małym stopniu, bardziej zagęszczenia prętów w szalunku,  konsystencja wlewnego betonu (plastyczna, półpłynna), temperatury otoczenia (upał, szybsze wiązanie mieszanki). Dostatecznego zroszenia deskowania przed wylaniem.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...