Skocz do zawartości

Pompy Ciepła


Recommended Posts

Witam serdecznie!
Jestem przedstawicielem firmy Eko-Tech specjalizującej się głównie w doradztwie, serwisie oraz montażu Pomp Ciepła IVT szwedzkiej produkcji!
Proszę pytać o wszystko co dotyczy Pomp Ciepła! Np. koszty instalacji, koszty użytkowania, etapy montażu, zasady działania itp.
Chętnie rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości!

Pozdrawiam! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Czy wiecie że...
Pompa Ciepła IVT spełnia 100% zapotrzebowanie na C.O. i CWU!



To odkrycie mnie rozbroilo wiec pisze ponownie i pekam ze smiechu icon_surprised.gif . Gdzie to jest napisane?
Czy pompa IVT moze pokryc tez zapotrzebowanie na c.o. i c.w.o. np. dla SEARS TOWER icon_biggrin.gif ?
Juz nie komentuje icon_smile.gif
Pozdrawiam wszystkich fanow p.c.
Link do komentarza
Cytat

PO CO WIĘC MONTUJE SIĘ W NICH GRZAŁKI ELEKTRYCZNE?????????????



hmmm pompa ciepla z grzalka? PC pokrywa w 100% za potrzebowanie na c.o. i c.wu. moge to potwierdzic.
O grzalkach montowanych w pompach dla c.o. szczerze mowiac nie slyszalem. Montuje sie dla PC typu powietrze-woda dla ogrzewania c.w.u. bo jest to uzasadnione ekonomicznie. Trzeba podrzac co jakis czas wode do 60°C zeby zniszczyc bakterie. Wiec tylko po to, zeby nie zylowac PC.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie!
Jestem przedstawicielem firmy Eko-Tech specjalizującej się głównie w doradztwie, serwisie oraz montażu Pomp Ciepła IVT szwedzkiej produkcji!
Proszę pytać o wszystko co dotyczy Pomp Ciepła! Np. koszty instalacji, koszty użytkowania, etapy montażu, zasady działania itp.
Chętnie rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości!

Pozdrawiam! icon_biggrin.gif


Bardzo prosze o porownanie kosztow montazu pompy glikolowej i propanowej. Argumenty za i przeciw. Ktora lepsza?
Czy zna Pan sposob na laczenie kilkudziesieciu otworow kolektora pionowego?
Chcialbym tez troche informacji na temat magazynowania ciepla w gorotworze. Czy to jest uzasadnione ekonomicznie?
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...