Skocz do zawartości

Wygodny / Domy z wizją


mlodybob

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
Witam
My mieliśmy rozpocząć budowę Wygodnego 2 w maju, ale mamy problemy z dokumentacją.
Nie mamy jeszcze pozwolenia na budowę. Więc nasz budowanie przenosimy na przyszlą wiosnę.
Projekt już mamy kupiony, robimy sobie kosztorysy, zastanawiamy się nad rozwiązaniem ogrzewania, wentylacji itd.
A jak tam Wasza budowa.
Powinna już miesiąc trwać.
pozdrawiamy i życzymy powodzenia... icon_cool.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

FORUM BUDUJĄCYCH DOM "WYGODNY' PRACOWNI "DOMY Z WIZJĄ"


Witam icon_biggrin.gif My również zamierzamy zakupić projekt domu doskonały.
Mam pytanie czy ktoś w okolicach Krakowa buduje dom wg projektu pracowni domy z wizją ??
Jeśli to możliwe bardzo proszę o jakieś fotki na emai soczzi@poczta.fm od osób które budują bądź już zbudowały dom.
Proszę również o opinie na temat jego funkcjonalności. P.S Pozdrawiam wszystkich budujących i trzymam kciuki icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam icon_biggrin.gif My również zamierzamy zakupić projekt domu doskonały.
Mam pytanie czy ktoś w okolicach Krakowa buduje dom wg projektu pracowni domy z wizją ??
Jeśli to możliwe bardzo proszę o jakieś fotki na emai soczzi@poczta.fm od osób które budują bądź już zbudowały dom.
Proszę również o opinie na temat jego funkcjonalności. P.S Pozdrawiam wszystkich budujących i trzymam kciuki icon_smile.gif



Witam, mój znajomy właśnie kończy dach w "doskonałym" w Dąbrowie Górniczej. Do końca przyszłego roku chce go wykończyć i się wprowadzić. Jak na razie jest bardzo, bardzo ładnie. Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam serdecznie,

Znalezlismy z mezem strone Domow z Wizja dwa dni temu i jestesmy zachwyceni. Zdecydowalismy ze zbudujemy dom Doskonaly En lub Z Charakterem 1.
Chcialabym zapytac te pare osob ktore tu buduja domy z tej firmy
- czy kosztorysy dostepne na stronie mniej wiecej pokryly sie z rzeczywistoscia? Bylam dosc pozytywnie zaskoczona kosztami sugerowanymi na stronie gdyz bylam przekonana ze np. taka ilosc szkla musi drastycznie podniesc koszta. Sa one generalnie jednak dosc 'konkretne' (od 430tys do 550tys oczywiscie plus wykonczenie) i bardzo zalezy mi na w miare pewnosci co do budzetu.
- czy nie ma problemu z materialami?
- czy nowoczesne projekty zawierajace elementy typu te wielkie tafle szklane itd nie sprawiaja ze trudno znalezc ekipe budowlana ktora to wykona?
- czy napotkaliscie sie na inne problemy, typowe lub nietypowe, przy budowie?
- no i na koniec - bylabym zachwycona gdyby mozna bylo zobaczyc kilka zdjec z budowy, skonczonej lub w trakcie - jesli nie chcecie ich upubliczniac bardzo prosze o przeslanie na maila philologos@wp.pl

Dziekuje wszystkim serdecznie!
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesiące temu...
Cytat

Witam, mój znajomy właśnie kończy dach w "doskonałym" w Dąbrowie Górniczej. Do końca przyszłego roku chce go wykończyć i się wprowadzić. Jak na razie jest bardzo, bardzo ładnie. Pozdrawiam




Witam,
Czy mozna zobaczyc zdjecia z realizacji? Zaczynamy budowe w polowie maja. Nie mamy jeszcze kosztorysu domu. Wiele zrodel podaje, ze to ok 500tys, czy tak rzeczywiscie jest?

Bede wdzieczna za wskazowki, sugestie i zdjecia:).

dagigor@o2.pl
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...