Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
pela

Jaka elewacja zewnętrzna i jaka firma?

Recommended Posts

Witam
Proszę o pomoc. Mam dom wykonany z gazobetonu, wełna mineralna, cegła silikatowa i steropian. Proszę o pomoc w dobraniu firmy, która produkuje trwałe tynki dobrej jakości, co do koloru i uszkodzeńicon_smile.gif
dziękuję za pomoc

Musisz podać dokładniej przekroj, a właściwie materiał powierzchni ściany - styropian, czy wełna ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Haha, żadnych czeskich past nie reklamuje lol, to co wysłałem polecił mi kumpel bo mówi że kupił przez neta z polskiego sklepu, i podobno dobra polska pasta, dlatego pytam, czy warto to wziąć, czy szukać czegoś na allegro? A jak nie wierzysz, to Ci mogę podrzucić konwersację na Whatsapp ;)) Bez spiny
    • Powiedz ty mi, dlaczego nie postepujesz logicznie? Tzn najpierw ustalasz, co chcesz mieć w danej przestrzeni, następnie konsultujesz to z projektantem, i realizujesz wg projektu, który zapewnia ci rysunki techniczne z wymiarami i specyfikacją materiaów, co użyć i ile. Przecież to naturalna kolej rzeczy. I eliminuje kłopoty, które masz co chwilę i niewiadomą, co z tego wyniknie. I na pewno obniza koszty budowy.
    • Walka nie ma. Muszę jechać tym co mam   No jak wtedy jechałem to tylko się skupiłem żeby zmoczyć całość, rozciąganie nie bardzo mnie interesowało. Unigrunta teraz zrobiłem 2:1 (2 litry wody, 1 litr grunta)
    • Jestem na tym samym etapie,  kupiłem identyczny ławkowiec, tylko chyba za wąski - 10cm. Kiedyś już ciągnałem gruntem ścianę - na wyczucie trzeba , żeby jednakowo mniej więcej było - tamten grunt miał błękitne zabarwienie, było łatwiej, wyszlo równiutko - teraz mam biały. Zobaczymy. Przede wszystkim dobrze odpylić pędzlem ściany i sufit - potem odkurzaczem. I dokładnie wg przepisu na naczyniu - każą rozcieńczyc, to rozcieńczyć, - a nie -  to nie. Teraz mam trochę roboty innej, ale niebawem pomaluję tym gruntem. Ciekaw jestem, jak wyjdzie.
    • Szerokość paneli różnych wytwórców jest z grubsza podobna - około 20 cm... Takie imitujące deskę z czterostronną fugą - V-fugą - około 12 cm...   Kiedyś lansowane było układanie paneli w wąskich pomieszczeniach wzdłuż krótszej ściany, nawet jak na niej jest okno, bo miało to ponoć optycznie poszerzać pomieszczenie... A i układanie wtedy jest wygodniejsze
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...