Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Dom z prefabrykatów - nowa jakość w budownictwie jednorodzinnym


Recommended Posts

Najpopularniejszą technologią budowy domów jednorodzinnych w Polsce jest niezmiennie technologia murowana w swej udoskonalonej wersji. To znaczy, że tradycyjną cegłę zastąpiły energooszczędne bloczki i pustaki. Nadal jednak realizacja marzenia o własnym domu dla wielu rodzin oznacza 10-18 miesięcy czekania, stresu i nierzadko - ciężkiej pracy. Czy proces też można byłoby przyspieszyć i usprawnić? Oczywiście, że tak i nie są to mrzonki, a rzeczywiste, sprawdzone rozwiązania, stosowane przez coraz większą liczbę inwestorów. Mówimy tu o domach wykonywanych z prefabrykatów.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/budowa-krok-po-kroku/polecane/109554-dom-z-prefabrykatow-nowa-jakosc-w-budownictwie-jednorodzinnym

Link do komentarza
Komentarz dodany przez doświadczony:
Po co robić ludziom wodę z mózgu. Producent prefabrykatów spija całą wartość dodaną w stosunku do metody tradycyjnej i nie dzieli się z inwestorem. Zważywszy na koszty ogólne fabryki, koszty cięzkiego transportu ,dźwigu, ekipy fabrycznej, która też nie pracuje za darmo, przysłowiowy Pan Zenek będzie tańszy. A dyrdymały o braku tynkowania mozna między bajki włożyć. Ja kupiłem pustaki , które miały nie wymagać tynkowania i koszty jakie dołożyłem do tegoż poszły w znaczne kwoty.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...