Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Jakie rozwiązania poprawiające energooszczędność stosowane są obecnie w dużych przeszkleniach (oknach tarasowych)?


Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Oooo słyszałem, że jest nowa lokalizacja czerwcowego zlotu. " Co to za klub?, Co to za miejsce?"
    • Jesteś w stanie dać foto tej tabliczki? 
    • Czyli lepiej kupić taki przepust i dokupić siłownik? Chodzi mi o to, żeby sterować zamykaniem i otwieraniem tego przepustu. Tam jak widzisz same hieroglify, także nie ma opcji rozkminić jak co trzeba podpiąć. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    • Luksusów nie było to fakt, nikt ich pewnie nie oczekiwał. Wziąłem ze sobą żone (nie o jej zdanie tutaj chodzi) i małe dziecko. Lizanie przez małego okna w pociągu to pikuś w porównaniu do stanu sanitarnego tych pokoi (na górze, nie wiem jak było na dole ale podobno lepiej), w tym łóżek, pościeli.   Inna sprawa. Baba przyjmuje gości do swojego przybytku i oni sami mają sobie myć ławy i stoły? Czy organizatorzy robią sobie jaja z uczestników? Tak wiem, zaraz zainteresowani powiedzą, że im korona z głowy nie spadła - niech będzie, że wierzę. Ja naprawdę jestem w stanie wiele zrozumieć i na wiele przymknąć oko ale w pewnych kwestiach jestem wybitnie wyrachowany. 
    • żółci bracia handlują u nas albo na allegro, albo na Ali, albo na Temu i wszędzie tam są opisy po polsku.  owszem, tłumaczenia są mechaniczne, ale przecież podstawowe dane da się odczytać.      do zadziałania żadnego siłownika nie potrzeba sterownika. sterownik jest tylko po to, aby zmianę stanu (działanie, wyłączenie) siłownika sobie ułatwić.      Będzie albo nie będzie. Podaj dane z tabliczki znamionowej bo nie wiem co to jest i jak działa.      Raczej nie. Siłowniki elektryczne najczęściej są na prąd stały, bo tak jest wygodnie.     Tylko ja nie wiem czego Ty właściwie potrzebujesz. Samego siłownika? To jest ich od cholery, tylko skok trzeba wybrać. No i napięcie zasilania, ale najczęściej jest to 12 V, czyli idzie ze starego akumulatora do auta.                                   t
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...