Skocz do zawartości

Historia edycji

Nastrojowa

Nastrojowa

Cześć, mam nowo postawiony płot panelowy na podmurówce. Od jednej strony płotu jest moje podwórko, od drugiej pole i ulica. Wszystko widać co się u nas dzieje. Na żadne krzaczki niestety nie mamy miejsca.

Jest to takie miejsce że akurat mocniej wieje (łódzkie). Wcześniej mieliśmy siatkę i taką zasłonę z trzciny z marketu to po paru latach ją częściowo pozrywało. Chciałabym założyć na płot panelowy osłonę, ale boję się że przez ten wiatr płot mi się z tą przesłoną przewróci. W okolicy był podobny płot na którym zawieszono większy baner reklamowy który zadziałał jak żagiel i część płotu przez to leżała. Czy mogłabym poprosić o porady jaka zasłona jest w miarę bezpieczna dla płotu? Lub czy mogę założyć bez obaw, a drobne szczeliny między panelami wystarczą do przepływu wiatru i będzie ok?

Nastrojowa

Nastrojowa

Część, mam nowo postawiony płot panelowy na podmurówce. Od jednej strony płotu jest moje podwórko, od drugiej pole i ulica. Wszystko widać co się u nas dzieje. Na żadne krzaczki niestety nie mamy miejsca.

Jest to takie miejsce że akurat mocniej wieje (łódzkie). Wcześniej mieliśmy siatkę i taką zasłonę z trzciny z marketu to po paru latach ją częściowo pozrywało. Chciałabym założyć na płot panelowy osłonę, ale boję się że przez ten wiatr płot mi się z tą przesłoną przewróci. W okolicy był podobny płot na którym zawieszono większy baner reklamowy który zadziałał jak żagiel i część płotu przez to leżała. Czy mogłabym poprosić o porady jaka zasłona jest w miarę bezpieczna dla płotu? Lub czy mogę założyć bez obaw, a drobne szczeliny między panelami wystarczą do przepływu wiatru i będzie ok?

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...