Skocz do zawartości

Historia edycji

oserot

oserot

3 godziny temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Czy ten świst na nagraniu to wiatr? W zasadzie należałoby zdjąć panele w tym miejscu i sprawdzić uszczelnienie na styku profili okna ze ścianą i podłogą. 


Tak, to wiatr. Od jeszcze innego mieszkańca z podobnymi problemami mam takie info:
 

Cytat

U mnie wieje z miejsca łączenia okna ze ścianą. Przy montażu okien uszczelnili to czymś elastycznym ale ta masa zaczęła teraz wypadać ze szczelin, jakby była wydmuchiwania. Budynek jest wyeksponowany i stawia spory opór wiatrowi, ale chyba okna nie są na to gotowe...


Jutro będzie serwis od dewelopera. Myślę, czy nie odciąć kawałka podłogi przy oknie, by serwisant mógł lepiej zobaczyć co jest nie tak. Tam i tak przyjdzie dość szeroka listwa, tak że przykryje odcięty fragment. U mnie te panele wchodzą pod ościeżnicę okienną, bo akurat tyle było miejsca
400981580_282612244779698_78242361978007

oserot

oserot

3 godziny temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Czy ten świst na nagraniu to wiatr? W zasadzie należałoby zdjąć panele w tym miejscu i sprawdzić uszczelnienie na styku profili okna ze ścianą i podłogą. 


Tak, to wiatr. Od jeszcze innego mieszkańca z podobnymi problemami mam takie info:
 

Cytat

U mnie wieje z miejsca łączenia okna ze ścianą. Przy montażu okien uszczelnili to czymś elastycznym ale ta masa zaczęła teraz wypadać ze szczelin, jakby była wydmuchiwania. Budynek jest wyeksponowany i stawia spory opór wiatrowi, ale chyba okna nie są na to gotowe...


Jutro będzie serwis od dewelopera. Myślę, czy nie odciąć kawałka podłogi przy oknie, by serwisant mógł lepiej zobaczyć co jest nie tak. Tam i tak przyjdzie dość szeroka listwa, tak że przykryje odcięty fragment
400981580_282612244779698_78242361978007

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...