Skocz do zawartości

Koszt wymiany brodzika?


Recommended Posts

44 minuty temu, podczytywacz napisał:

Nie wstydź się i wrzuć kilka fotek tego co jest i okolicy brodzika, one "powiedzą" więcej, niż Twój opis...

Nie wiem skąd te złośliwości. Coś ci zrobiłam czy po prostu lubisz się dowartościować w internecie?

Fotek nie mam, bo tam jeszcze nie mieszkam. Niedawno kupiłam to mieszkanie i tylko będę je odświeżać. 

 

44 minuty temu, podczytywacz napisał:

Zawiesisz zasłonkę?

A co to ma wspólnego z moim pytaniem?

---------------------------

 

Dodam jeszcze, że jest tam także panel prysznicowy, który również trzeba zdemontować. Coś w tym stylu: https://i.ibb.co/DWZGL87/panel.png - nie dokładnie taki sam ale podobny.
Nawet nie wiem, kto dokładnie się tym zajmuje, w sensie czy tylko hydraulik, czy jednak do demontażu kabiny z brodzikiem mam jeszcze szukać kogoś dodatkowo? W zasadzie chciałabym to zrobić dwuetapowo, tzn. najpierw wszystko zdemontować, żeby ocenić, jaki w ogóle brodzik powinnam kupić, bo nawet nie wiem, do którego miejsca sięgają kafelki, a wolałabym mniejszy niż jest obecnie. Tak więc jakby ktoś mógł z osobna podać koszt samego demontażu, to będę wdzięczna

Edytowano przez Alicja Szymczak (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
8 godzin temu, Alicja Szymczak napisał:

Nie wiem skąd te złośliwości.

WOW!!! Ale podpadłem :zalamka:

 

8 godzin temu, Alicja Szymczak napisał:

Coś ci zrobiłam czy po prostu lubisz się dowartościować w internecie?

Nie, nie lubię się dowartościować w internecie - mam odpowiednie poczucie swojej wartości w życiu tym prawdziwym!

A czy  mi coś zrobiłaś? TAK! tym czymś jest zadane główne pytanie... w stylu - mniej więcej - CZYM SIĘ RÓŻNI WRÓBEL?

 

To jest to pytanie...

9 godzin temu, Alicja Szymczak napisał:

Jaki w przybliżeniu byłby koszt demontażu kabiny prysznicowej z brodzikiem i montażu nowego brodzika (bez kabiny),

Gdybyś na wstępie napisała - to co w tym drugim, DŁUŻSZYM  poście - czyli, że:

 

8 godzin temu, Alicja Szymczak napisał:

Niedawno kupiłam to mieszkanie i tylko będę je odświeżać

że:

8 godzin temu, Alicja Szymczak napisał:

Fotek nie mam, bo tam jeszcze nie mieszkam.

I tu nie zapytałbym o fotki...

A fotki więcej opowiedziałyby o sytuacji w łazience, niż Twoje słowa...

Czyli;

- jaka jest kabina i ile pracy może zabrać jej demontaż,

- czy brodzik DA SIĘ ZDEMONTOWAĆ bez np. rozbijania pierwszego rzędu płytek, nad nim klejonego,

- czy brodzik jest obudowany przy podłodze płytkami, czy ma tylko łatwo zdejmowany ekran plastikowy,

- co to jest za panel prysznicowy i czy po jego zdemontowaniu nie będzie potrzeby zmieniać czegoś w instalacji wodnej,

- i jeszcze parę być może istotnych szczegółów...

 

8 godzin temu, Alicja Szymczak napisał:

A co to ma wspólnego z moim pytaniem?

Wbrew pozorom ma... przy montażu nowego brodzika trzeba przewidzieć np. nową jakąś kabinę, czy tylko zasłonkę, która nieco ochroni resztę łazienki przed zalewaniem/zachlapaniem podczas kąpieli...

 

 

 

 

 

 

A co do kosztów - jeśli demontażu dokona późniejszy wykonawca reszty roboty, to na pewno będzie mniej wołał, niż specjalnie TYLKO do tego zatrudnisz kogoś... pracy będzie niezbyt dużo, a czas i koszty jak przyjazd do większej roboty, dlatego zalecałbym rozmowę z ewentualnym wykonawcą prac... Do tego wyniesienie zdemontowanych elementów z odwiezieniem do PSZOK-u (do śmietnika te rzeczy nie mogą trafić!) do kogo ma należeć - do wykonawcy, czy Wy tym się zajmiecie?

 

A Ty zapytałaś "czym się różni wróbel?"...

Link do komentarza
13 godzin temu, Alicja Szymczak napisał:

Jaki w przybliżeniu byłby koszt demontażu kabiny prysznicowej z brodzikiem i montażu nowego brodzika (bez kabiny), nie wliczając w to kosztu zakupu brodzika i baterii? Podłoga i ściany są wykafelkowane i chciałabym, aby ich nie uszkodzono podczas wymiany. Brodzik narożny. Górny Śląsk - Mysłowice

Demontaż 80-120 zł 

Montaż 300-400 zł netto / 369-492 brutto.

 

https://ktozbuduje.pl/wykonczenie-i-wyposazenie/cennik-montazu-kabiny-prysznicowej/

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...