Skocz do zawartości

Historia edycji

Blusik

Blusik

@podczytywacz
 

Nie ma jak wspomniałem w domu kiedyś były 2 rodziny 

i prawie w każdym pokoju piec kaflowy plus piec w piwnicy.

Żaden pokój kuchnia czy łazienka nie ma kratki do w/w kominów 

Blusik

Blusik

@podczytywacz
 

Nie ma jak wspomniałem w domu kiedyś były 2 rodziny 

i prawie w każdym pokoju piec kaflowy plus piec w piwnicy 

Blusik

Blusik

@podczytywacz
 

Nie ma jak wspomniałem w domu kiedyś były 2 rodziny 

i prawie w każdym pokoju piec kaflowy plus piec w piwnicy 

Blusik

Blusik

Nie ma jak wspomniałem 3 w domu kiedyś były 2 rodziny 

i prawie w każdym pokoju piec kaflowy plus piec w piwnicy 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    • Dzień dobry, co za emocje 🤔 Poszukałem na forum podobnych dyskusji, ta wydaje mi się odpowiednia: https://forum.budujemydom.pl/topic/12039-czy-moderator-forum-powinien-być-obiektywny-i-beztronny/   Gaweł złamał regulamin. § 2.Zasady korzystania z Forum 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. @Swierol napisałeś do mnie maila, ale ja nie mam nic do ukrycia. Proponuję przenieść się do działu https://forum.budujemydom.pl/forum/137-do-administratora-forum/ i tam możemy porozmawiać. Jeśli chcesz usunąć konto, również masz do tego prawo, napisz do mnie na PW.   Cieszę się na spotkanie z Wami   Marcin Szymanik    
    • To jest Twoja opinia... Nie ma ludzi obiektywnych na każdym polu ... no, może oprócz naszego usera z Królewskiego Miasta ...   Tym bardziej, że cały czas jesteśmy w zakątku forum, Hyde parku, tutaj i tylko tutaj "rządzi" ta moderatorka, nie ma wpływu na tematy merytoryczne, typowo budowlane, materiałowe czy konstrukcyjne... Dostała przyzwolenie na taką działalność od szefów TEGO forum, działa tak jak działa, robi to tak jak sobie wymyśliła - i już.. Tu, w tym zakątku forum, masz, mamy tylko dwa wyjścia - zaakceptować działania moderatorki i zastosować się do JEJ, akceptowanej przez szefów TEGO forum - metody moderacji, albo obrazić się na wszystko i szukać "lepszego" forum z lepszym, obiektywnym na każdym polu moderatorem...   Tematy merytoryczne moderuje Redakcja - i uwagi co do stanu forum budowlanego należy kierować nie do Dagi, tylko do Redakcji..   Tak, ale powtarzam - aktualnie jesteś w Hyde parku, a tu są NIECO inne układy - powiedzmy - "własnościowe"...   I JUŻ...
    • Zgadzam się z Tobą jak najbardziej pod jednym podstawowym warunkiem. Moderator musi być obiektywny na każdym polu a nie subiektywnym stróżem "swoich" tak aby nikomu nie stała się krzywda.   Czy to nie dziwne, ze to forum zawsze jest tym kolejnym dla osób szukających informacji? Zalogowałem się tutaj właśnie za namową Gawła bo na FM zaczynało robić się dziwnie. Byłem jeszcze w trakcie budowy. Gdyby nie to po kilku wizytach zostawiłbym to w spokoju bo tu się nic nie dzieje. Zacząłem jeden czy drugi temat, przyszedł red coś tam i zaczyna pisać bzdury. tutaj ludzie zaglądają i odchodzą, na FM zostają.   To jest forum budowlane a wygląda na zamkniętą grupę poklepujących się po plecach osób nie przyjmujących grama krytyki pod przywództwem jakiejś samozwańczej carycy.  
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...