Skocz do zawartości

Historia edycji

jacekkowalski

jacekkowalski

6 minut temu, demo napisał:

 

Nie używałem tego akurat preparatu nigdy ale jak znam ich wyroby to ich działanie raczej nie polega na szorowaniu, tylko na rozprowadzeniu po kawałku warstwy preparatu, odczekaniu jakiegoś czasu i dopiero potem jego wycieraniu.

 

aha, no to może wtedy jeszcze szybciej pójdzie jak płyn trochę postoi na płytce. Jutro tak spróbuję

 

Na etykiecie jest napisane, aby umyć płytki mopem i pozostawić do wyschnięcia, ale szczerze mówiąc nie wiem jak to miałoby zadziałać skoro myjąc mopem to tego ilość preparatu, która zostanie na płytkach będzie znikoma.

jacekkowalski

jacekkowalski

5 minut temu, demo napisał:

 

Nie używałem tego akurat preparatu nigdy ale jak znam ich wyroby to ich działanie raczej nie polega na szorowaniu, tylko na rozprowadzeniu po kawałku warstwy preparatu, odczekaniu jakiegoś czasu i dopiero potem jego wycieraniu.

 

aha, no to może wtedy jeszcze szybciej pójdzie jak płyn trochę postoi na płytce. Jutro tak spróbuję

 

Na etykiecie jest napisane, aby umyć płytki mopem, i pozostawić do wyschnięcia, ale szczerze mówiąc nie wiem jak to miałoby zadziałać skoro myjąc mopem to tego ilość preparatu, która zostanie na płytkach będzie znikoma.

jacekkowalski

jacekkowalski

3 minuty temu, demo napisał:

 

Nie używałem tego akurat preparatu nigdy ale jak znam ich wyroby to ich działanie raczej nie polega na szorowaniu, tylko na rozprowadzeniu po kawałku warstwy preparatu, odczekaniu jakiegoś czasu i dopiero potem jego wycieraniu.

 

aha, no to może wtedy jeszcze szybciej pójdzie jak płyn trochę postoi na płytce. Jutro tak spróbuję

 

Na etykiecie jest napisane, aby umyć płytki mopem, i pozostawić do wyschnięcia.

jacekkowalski

jacekkowalski

Przed chwilą, demo napisał:

 

Nie używałem tego akurat preparatu nigdy ale jak znam ich wyroby to ich działanie raczej nie polega na szorowaniu, tylko na rozprowadzeniu po kawałku warstwy preparatu, odczekaniu jakiegoś czasu i dopiero potem jego wycieraniu.

 

aha, no to może wtedy jeszcze szybciej pójdzie jak płyn trochę postoi na płytce. Jutro tak spróbuję

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...