Skocz do zawartości

Historia edycji

aaaa

aaaa

2 godziny temu, Loki666 napisał:

Idąc tą drogą rozumowania to po co ci samochód lub samolot. Bryczką w konia też dojedziesz do celu.

Czy dobrze zrozumiałem, że twoim zdaniem wentylacja nie jest potrzebna? I to tylko taki wymysł, który trzeba spełnić przy budowie domu? Bo w zupełności wystarczą oddychające ściany...

Sprawna wentylacja w domu nie oznacza od razu wentylacji mechanicznej. WG też może dobrze działać. A że zwykle nie działa, to inna sprawa. 

Wydawało mi się, że mit oddychających ścian dawno temu został wypleniony, ale mam wrażenie, że się pomyliłem...  :zalamka:

aaaa

aaaa

2 godziny temu, Loki666 napisał:

Idąc tą drogą rozumowania to po co ci samochód lub samolot. Bryczką w konia też dojedziesz do celu.

Czy dobrze zrozumiałem, że twoim zdaniem wentylacja nie jest potrzebna? I to tylko taki wymysł, który trzeba spełnić przy budowie domu?

Sprawna wentylacja w domu nie oznacza od razu wentylacji mechanicznej. WG też może dobrze działać. A że zwykle nie działa, to inna sprawa. 

Wydawało mi się, że mit oddychających ścian dawno temu został wypleniony, ale mam wrażenie, że się pomyliłem...  :zalamka:

×
×
  • Utwórz nowe...