Skocz do zawartości

Historia edycji

Loki666

Loki666

Dyskusja z tobą jest taka jak się z obecnym premierem. Wszyscy mówią, że jest infalacja a on - nie ma. Zarzucasz mi wszystko. Mit oddychania ścian(parametr paro przepuszczalności podaje każdy producent materiałów budowlanych), nie działanie czyjejś technologii( u mnie działa ale pewnie wiesz lepiej), podajesz jakiś link do artykułu którego treści nawet nie potrafisz zweryfikować, handel bauterem(chciałbym ale to nie moja branża a jestem już za stary na zmiany), brak wentylacji w moim domu(mam grawitacyjną bo bez tego nikt by mi nie odebrał budynku - ale tu pewnie znowu wiesz lepiej), jakieś klimatyzacje które ludzie niepotrzebnie montują(co mnie to obchodzi, nie o tym tu mowa)
A wszystko dlatego, że pochwaliłem coś mając doświadczenie w danym temacie.

Kim jesteś, że przejawiasz taką dziwną wrogość do czegoś czego nie znasz ? 
Trolem internetowym czy może konkurencją tego bautera ? A może zwykłym „parafianinem” który nigdy nic nie widział i nigdzie nie był i przelewa swoje niespełnione plany i marzenia we frustracje ? Czy tylko zwykłym złośliwym ignorantem udającym gościa który ma wiedzę i doświadczenie.  

Loki666

Loki666

Dyskusja z tobą jest taka jak się z obecnym premierem. Wszyscy mówią, że jest infalacja a on - nie ma. Zarzucasz mi wszystko. Mit oddychania ścian(parametr paro przepuszczalności podaje każdy producent materiałów budowlanych), nie działanie czyjejś technologii( u mnie działa ale pewnie wiesz lepiej), podajesz jakiś link do artykułu którego treści nawet nie potrafisz zweryfikować, handel bauterem(chciałbym ale to nie moja branża), brak wentylacji w moim domu(mam grawitacyjną bo bez tego nikt by mi nie odebrał budynku - ale tu pewnie znowu wiesz lepiej), jakieś klimatyzacje które ludzie niepotrzebnie montują(co mnie to obchodzi, nie o tym tu mowa)
A wszystko dlatego, że pochwaliłem coś mając doświadczenie w danym temacie.

Kim jesteś, że przejawiasz taką dziwną wrogość do czegoś czego nie znasz ? 
Trolem internetowym czy może konkurencją tego bautera ? A może zwykłym „parafianinem” który nigdy nic nie widział i nigdzie nie był i przelewa swoje niespełnione plany i marzenia we frustracje ? Czy tylko zwykłym złośliwym ignorantem udającym gościa który ma wiedzę i doświadczenie.  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...