Pomocnik Napisano 11 sierpnia 2021 #1 Napisano 11 sierpnia 2021 Kupiliśmy dom, w którym w jednym z pomieszczeń nad piwnicą podłoga z terakoty ma wyraźne wybrzuszenie (wcześniej nie zauważyliśmy tego). Czy jest to objaw jakiejś poważniejsze wady konstrukcyjnej budynku i czy wymiana posadzki usunie ten problem? Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/wykanczanie/podlogi-i-posadzki/porady/24459-co-moze-byc-przyczyna-wybrzuszenia-podlogi
Gość Napisano 11 sierpnia 2021 #2 Napisano 11 sierpnia 2021 Witam😀✌ Mam problem z posadzką mieszkam na pierwszym piętrze w bloku.Płytki przed wejściem się podniosły a w podłodze idą rury do karoryferów.Co może być przyczyną podnoszenia i wybrzuszania płytek?
retrofood Napisano 13 sierpnia 2021 #3 Napisano 13 sierpnia 2021 Za mało informacji, Chyba, że chcesz informacji od wróża Macieja. Ale to nie ten adres. Nie masz aparatu foto w telefonie? Jakim cudem pod płytkami w wejściu idą rury? To trzeba wszystko opisać.
Recommended Posts
Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować
Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz
Utwórz konto
Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!
Zarejestruj nowe kontoZaloguj się
Masz już konto? Zaloguj się.
Zaloguj się