Skocz do zawartości

Historia edycji

Dnia 23.04.2021 o 23:21, vlad1431 napisał:

Zawsze się śmieje z Matki jak o tym wspomina, zrobiła sobie kabine z odpływem liniowym bez brodzika, bo będzie na wózku wjeżdżaćemoji846.png. Najgorsze z wanną jest to, że nie wiem jak to syn robi, dwa razy mierzyłem, łącznie ze sprawdzaniem czy wodomierz dobrze działa, 220L potrafi wlać wody. Tradycyjna wanna ma 200L. Żona też lubi poleżeć.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


 

Najgorsze z wanną jest to, że nie wiem jak to syn robi, dwa razy mierzyłem, łącznie ze sprawdzaniem czy wodomierz dobrze działa, 220L potrafi wlać wody. Tradycyjna wanna ma 200L.

 

Pewnie podczas relaksu w wannie dolewają gorącą wodę, jednocześnie osiągając poziom, w którym jej cześć wody przelewa się przez górny korek. W ten sposób można do wanny wlać sporo wody :).

Dnia 23.04.2021 o 23:21, vlad1431 napisał:

Zawsze się śmieje z Matki jak o tym wspomina, zrobiła sobie kabine z odpływem liniowym bez brodzika, bo będzie na wózku wjeżdżaćemoji846.png. Najgorsze z wanną jest to, że nie wiem jak to syn robi, dwa razy mierzyłem, łącznie ze sprawdzaniem czy wodomierz dobrze działa, 220L potrafi wlać wody. Tradycyjna wanna ma 200L. Żona też lubi poleżeć.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


 

Najgorsze z wanną jest to, że nie wiem jak to syn robi, dwa razy mierzyłem, łącznie ze sprawdzaniem czy wodomierz dobrze działa, 220L potrafi wlać wody. Tradycyjna wanna ma 200L.

 

Pewnie podczas relaksu w wannie dolewają gorącą wodę, jednocześnie osiągając poziom, w którym jej cześć wody przelewa się przez górny korek. W ten sposób można do wanny wlać sporo wody :)

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...