Skocz do zawartości

Historia edycji

michal321

michal321

Witam przeprowadzam remont generalny w mieszkaniu z wielkiej płyty. Między najwyższym punktem podłogi w mieszkaniu, a najniższym jest różnica około 5cm. W kuchni między przeciwnymi rogami jest różnica 3cm, a na samym środku 4-5cm. Żeby wyrównać całe mieszkanie musiałbym brać punkt zero z najwyższego punktu czyli z kuchni, ale nie mogę tego zrobić bo w pomieszczeniu na drugim końcu mieszkania (najniższy punkt) są drzwi balkonowe 2cm od podłogi. Jak wyrównam całe mieszkanie to ich nie otworzę. Stwierdziłem, że najlepszym rozwiązaniem będzie wyrównanie wgłębień w każdym pomieszczeniu osobno i liczenie się z progami. 

Czy dobrym pomysłem jest użycie do tego kleju np. Zaprawa klejowa TOP 100 25 KG KREISEL lub Zaprawa klejąca do styropianu 25 kg BASIC FX?

Przesunięcie drzwi balkonowych do góry nie wchodzi w grę.

W całym mieszkaniu będą panele laminowane 12mm + podkład XPS 4 lub 6mm.

Nie biorę pod uwagę łazienki w tym poście - posadzka samopoziomująca. 

 

 

michal321

michal321

Witam przeprowadzam remont generalny w mieszkaniu z wielkiej płyty. Między najwyższym punktem podłogi w mieszkaniu, a najniższym jest różnica około 5cm. W kuchni między przeciwnymi rogami jest różnica 3cm, a na samym środku 4-5cm. Żeby wyrównać całe mieszkanie musiałbym brać punkt zero z najwyższego punktu czyli z kuchni, ale nie mogę tego zrobić bo w pomieszczeniu na drugim końcu mieszkania są drzwi balkonowe 2cm od podłogi. Jak wyrównam całe mieszkanie to ich nie otworzę. Stwierdziłem, że najlepszym rozwiązaniem będzie wyrównanie wgłębień w każdym pomieszczeniu osobno i liczenie się z progami. 

Czy dobrym pomysłem jest użycie do tego kleju np. Zaprawa klejowa TOP 100 25 KG KREISEL lub Zaprawa klejąca do styropianu 25 kg BASIC FX?

Przesunięcie drzwi balkonowych do góry nie wchodzi w grę.

W całym mieszkaniu będą panele laminowane 12mm + podkład XPS 4 lub 6mm.

Nie biorę pod uwagę łazienkę w tym poście - posadzka samopoziomująca. 

 

 

michal321

michal321

Witam przeprowadzam remont generalny w mieszkaniu z wielkiej płyty. Między najwyższym punktem podłogi w mieszkaniu, a najniższym jest różnica około 7cm. W kuchni między przeciwnymi rogami jest różnica 3cm, a na samym środku 4-5cm. Żeby wyrównać całe mieszkanie musiałbym brać punkt zero z najwyższego punktu czyli z kuchni, ale nie mogę tego zrobić bo w pomieszczeniu na drugim końcu mieszkania są drzwi balkonowe 2cm od podłogi. Jak wyrównam całe mieszkanie to ich nie otworzę. Stwierdziłem, że najlepszym rozwiązaniem będzie wyrównanie wgłębień w każdym pomieszczeniu osobno i liczenie się z progami. 

Czy dobrym pomysłem jest użycie do tego kleju np. Zaprawa klejowa TOP 100 25 KG KREISEL lub Zaprawa klejąca do styropianu 25 kg BASIC FX?

Przesunięcie drzwi balkonowych do góry nie wchodzi w grę.

W całym mieszkaniu będą panele laminowane 12mm + podkład XPS 4 lub 6mm.

Nie biorę pod uwagę łazienkę w tym poście - posadzka samopoziomująca. 

 

 

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...