Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Wybór działki i jej zagospodarowanie dla osób z ograniczeniami ruchowymi


Recommended Posts

Miejsce zamieszkania dla każdego człowieka jest najważniejsze. To przestrzeń, w której mamy się czuć bezpiecznie i komfortowo. Szczególnie istotne jest to w przypadku osoby o obniżonej mobilności lub percepcji - nazywanej osobą niepełnosprawną bądź z niepełnosprawnością. Taki człowiek ma specyficzne ograniczenia i potrzeby. Nie wszędzie może przebywać, bo publiczna przestrzeń i jej wyposażenie nie zawsze na to swobodne poruszanie się pozwalają. A własny dom i teren wokół niego to kryterium spełniać musi bezwzględnie. Podpowiadamy zatem, od czego zacząć aby takie wygodne miejsce do życia zorganizować.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/dzialka/a/90898-wybor-dzialki-i-jej-zagospodarowanie-dla-osob-z-ograniczeniami-ruchowymi

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka
Bardzo dobry artykuł, daje do myślenia! Uważam też, że niezależnie od tego, czy obecnie jesteśmy niepełnosprawni, powinniśmy zawsze kierować się wyborem działki, która ma jak najmniej "przeszkód" do pokonania. Nigdy przecież nie wiemy, co nas spotka w życiu, a im mniej barier sobie stawiamy, tym lepiej :)
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...